Garnki Silesia Katarzyna Bosacka

Wiele lat doświadczenia sprawia, że o naczyniach emaliowanych wiemy wszystko. Zarówno technikę produkcji jak i dobór szkliw emalierskich doskonalimy przez lata, dzięki czemu dziś możemy poszczycić się produktami emaliowanymi o niezwykle gładkiej powierzchni oraz bogatej kolorystyce. Nasze naczynia kuchenne wytwarzane są w ręcznym procesie produkcji, ze specjalnie wyselekcjonowanej stali, a następnie pokrywane są kilkoma warstwami emalii. Od pokoleń dzielimy się naszymi umiejętnościami tworząc użyteczne i piękne produkty dla Twojego domu.

Produkty emaliowane marki SILESIA to najzdrowsza opcja gotowania! Emaliowana powłoka garnków, rondli czy kubków zabezpiecza przed przenikaniem do pożywienia szkodliwych substancji oraz stanowi estetyczne wykończenie. W garnkach emaliowanych możesz zarówno przyrządzać jak i bezpiecznie przechowywać potrawy. Naczynia emaliowane zyskały wielu zwolenników również dzięki swoim właściwościom hipoalergicznym. Szczelna warstwa emalii sprawia, że naczynia są idealne do przygotowywania potraw dla alergików, małych dzieci oraz wszystkich tych, którzy chcą serwować swoim najbliższym zdrowe i smaczne posiłki.

Sprawdzone przez pokolenia

SILESIA to polska marka, która gości naszych kuchniach od lat. Jej długa obecność w polskich domach daje pewność, że jest to najlepszy wybór na lata. Wiemy, że upodobania Polaków dotyczące żywienia i żywności zmieniają się, jednak prym wiodą nadal przepisy i smaki, przenoszone z pokolenia na pokolenie oraz utrwalone w dzieciństwie. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala tworzyć eleganckie i praktyczne naczynia emaliowane, które doskonale sprawdzą się w Twoim domu, na co dzień i od święta. Z naczyniami emaliowanymi SILESIA do Twojej kuchni powrócą wspomnienia niepowtarzalnego smaku.

Moda na naczynia emaliowane

Kultywujemy tradycję, ale jednocześnie dbamy o to, aby nasze produkty były unikalne i nowoczesne. Tworząc autorskie dekoracje naszych naczyń – dbamy o to by wpisywały się one w obecne trendy aranżacyjne. Udowadniamy, że naczynia emaliowane, nie muszą być nudne i doskonale odnajdą się w nowoczesnych wnętrzach, gdzie użyteczność produktów jest tak samo ważna jak ich stylowy wygląd. Oferowane przez nas modne, współczesne kształty i dekoracje naczyń emaliowanych SILESIA sprawią, że Twoja kuchnia będzie wyglądać szykownie i nowocześnie. SILESIA to coś więcej niż zwykłe naczynia do gotowania to ikona mody, którą po prostu musisz mieć!

Dlaczego warto wybrać naczynia emaliowane?

Różnorodne produkty w wielu kształtach i rozmiarach pozwolą Ci przygotować praktycznie każde danie w wygodny sposób. Garnków emaliowanych można używać na wszystkich rodzajach kuchenek (w tym na indukcji) oraz w piekarnikach. Naczynia emaliowane można myć w zmywarce, a ich gładka powierzchnia jest łatwa do utrzymania w czystości.

Podążając za trendami, w naszej ofercie odnajdziesz modne, współczesne kształty i wzory naczyń oraz garnków emaliowanych, które wzbogacą wnętrze Twojej kuchni. Zawsze żywe kolory – na długo dodadzą jej uroku i staną się jej naturalną ozdobą. Szeroki wybór modnych dekoracji i odcieni kolorystycznych, sprawia, że każdy znajdzie naczynia odpowiednie dla siebie.

Wiele lat doświadczenia sprawia, że o naczyniach emaliowanych wiemy wszystko. Od pokoleń dzielimy się tą wiedzą i tworzymy doskonałe produkty, które sprawdzają się w każdym domu, do wielu codziennych zastosowań. Naczynia emaliowane SILESIA to gwarancja smaków dzieciństwa i zdrowa kuchnia na co dzień.

Powłoka emaliowana posiada właściwości szkła tzn. że jest kwasoodporna, nie pochłania zapachów i smaków, ani nie wchodzi w reakcje ze składnikami pożywienia, zapewniając nam zdrowe gotowanie i przechowywanie posiłków. Dzięki temu naszą ulubioną zupę, bez obaw będziemy mogli przechować w lodówce. Dzięki właściwością antyalergicznym są odpowiednie i bezpieczne dla dzieci oraz osób podatnych na uczulenia.

Garnki emaliowane Silesia Rybnik