Naczynia kuchenne Silesia Rybnik

Dlaczego warto wybrać naczynia emaliowane?

Garnki emaliowane Silesia Rybnik

Zdrowe gotowanie

Powłoka emaliowana posiada właściwości szkła tzn. że jest kwasoodporna, nie pochłania zapachów i smaków, ani nie wchodzi w reakcje ze składnikami pożywienia, zapewniając nam zdrowe gotowanie i przechowywanie posiłków. Dzięki temu naszą ulubioną zupę, bez obaw będziemy mogli przechować w lodówce.

Funkcjonalność

Naczynia emaliowane dzięki stalowemu korpusowi doskonale przewodzą i utrzymują ciepło. Jednocześnie szybko się nagrzewają i nadają się do gotowania na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym indukcyjnych. Garnki mogą również służyć do pieczenia, bez pokryw można je również bez obaw wkładać do piekarnika.

Modne wzory i dekoracje

Szeroki wybór garnków klasycznych jak i nowoczesne wzory oraz dekoracje, tworzone zgodnie z najnowszymi trendami, sprawiają, że garnki emaliowane jednymi z najczęściej wybieranych przez Polki do swoich kuchni.

Bogata oferta

Szeroka oferta kształtów, rozmiarów i pojemności, pozwala dobrać naczynia do indywidualnych upodobań. W ofercie znajdują się garnki z pokrywami emaliowanymi lub szklanymi, a także z praktycznym, okuwanym rantem, który dodatkowo chroni naczynia przed obtłuczeniami.

Praktyczność

Garnki emaliowane są bardzo łatwe do utrzymania w czystości bez potrzeby polerowania. Swobodnie możemy myć je w zmywarkach, nie obawiając się, że stracą właściwości. Do codziennej pielęgnacji wystarczy stosować delikatne płyny do mycia naczyń. Dzięki szklistej powierzchni utrzymanie naczyń w czystości jest bardzo proste.

Jakość

Emalia to szklista powłoka składająca się z mieszaniny sproszkowanych minerałów oraz topników i pigmentów. Surowce używane do jej produkcji spełniają wszystkie normy jakości zarówno światowe jak i europejskie, dzięki czemu sprawdzą się w każdej, nawet najbardziej wymagającej kuchni.

Garnki emaliowane Silesia Rybnik

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
Pon.Pt.: 8.00 - 16:00

+48 601 900 967

Zapisz się do newslettera

odbierz rabat 10% na pierwsze zakupy!