Skrzat / gnom / krasnal skandynawski / świąteczny dekoracja święta Boże Narodzenie Altom Design szary z misiowatą czapeczką 20 cm

Brak w magazynie

cena:
16,70 zł
pi-clock-svg Wysyłka
48 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 299 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Norweskie skrzaty świąteczne to nietuzinkowe dekoracje, które cieszą się coraz większą popularnością w bożonarodzeniowej aranżacji wnętrz.


Wymiary krasnala:
wysokość - 20 cm
szerokość - 9 cm
długość - 12 cm

W naszej ofercie znajdziesz dużą kolekcję świątecznych krasnal w różnej kolorystyce i w wielu rozmiarach. Zobacz całą kolekcję świątecznych skrzatów.
Marka: Altom Design
Identyfikator: 1708001693

Opis produktu

Najmilsze wspomnienia z okresem świąt Bożego Narodzenia wiążą się z dzieciństwem. To właśnie wtedy najbardziej oczekiwało się pierwszej gwiazdki, choinki oraz św. Mikołaja, który przynosił prezenty. Jest wiele motywów, które w dorosłym życiu mile kojarzą nam się z tym czasem: bałwanek z marchewkowym nosem, renifery, Mikołaj i skrzaty świąteczne. Dlatego tak często stają się częścią bożonarodzeniowych dekoracji domu.


Skrzaty czy krasnale świąteczne są nierozłącznie związane z Bożym Narodzeniem. Skrzat świąteczny ozdobi okienne parapety lub gzymsy kominków. Siedzący krasnal ma wzmacniany korpus, dzięki czemu można go wygodnie posadzić na blacie i parapecie.


  • Taka ozdoba nazywana jest także skrzatem norweskim, bo zwyczaj dekorowania domów za pomocą takich krasnali wziął się właśnie z krajów północy.

  • Skrzat to estetyczna i pozytywna ozdoba kominków, schodów, czy parapetów.

  • Krasnal świąteczny siedzi lub stoi stabilnie dzięki specjalnie wzmacnianemu korpusowi.

  • Wykonany z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu skrzat będzie dekoracją świąteczną na wiele sezonów.


Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować