Słomki / rurki do picia do napojów AKU zestaw 30 szt.

Brak w magazynie

cena:
1,90 zł
pi-clock-svg Wysyłamy
w ciągu 48 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 249 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Słomki do napojów przywołają wspomnienia gorącego lata

Marka: AKU
Identyfikator: 020702234

Opis produktu

Urodziny to niezwykle ważne wydarzenie szczególnie w życiu młodego człowieka. Kolorowe słomki sprawią, że przyjęcie urodzinowe będzie niezapomniane.


Kinderbal to bez wątpienia niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka - nic więc dziwnego, że przykładamy do jego organizacji tak wiele wagi. Warto w przygotowywanie przyjęcia dla naszych pociech zaangażować całą rodzinę - będzie to doskonały sposób na integrację, spędzenie razem wolnego czasu, a także rodzinną zabawę. Organizacja każdego przyjęcia wiąże się z ogromem prac związany z wyborem miejsca, skompletowaniem listy gości, przygotowaniem zaproszeń, dekoracji, a także drobnych przekąsek - nie inaczej jest w przypadku kinderbali. Kolorowe słomki pozwolą na udekorowanie napojów w trakcie przyjęcia Twojego dziecka.  • Picie napojów będzie łatwiejsze i przyjemniejsze dzięki kolorowej słomce

  • Słomki to niezbędny element każdej imprezy

  • Wesołe, żywe kolory wprowadzą do Twojego domu pozytywną atmosferę


Zobacz film

Dodaj opinię

Czy wiesz że

Specyficzny smak ryby można rozmaicie podkreślić. Najczęściej stosuje się: pieprz czarny, sól, natkę pietruszki, sok z cytryny lub pieprz cytrynowy. Warto również użyć wyrazistych ziół: tymianku czy szałwii, a także czosnku i cebuli.

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
Pon.Pt.: 8.00 - 16:00

+48 601 900 967

Zapisz się do newslettera

odbierz rabat 10% na pierwsze zakupy!