Słomki / rurki do picia do napojów AKU zestaw 30 szt.

Brak w magazynie

cena:
1,90 zł
pi-clock-svg Wysyłka
24 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 299 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Słomki do napojów przywołają wspomnienia gorącego lata

Marka: AKU
Identyfikator: 020702234

Opis produktu

Urodziny to niezwykle ważne wydarzenie szczególnie w życiu młodego człowieka. Kolorowe słomki sprawią, że przyjęcie urodzinowe będzie niezapomniane.


Kinderbal to bez wątpienia niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka - nic więc dziwnego, że przykładamy do jego organizacji tak wiele wagi. Warto w przygotowywanie przyjęcia dla naszych pociech zaangażować całą rodzinę - będzie to doskonały sposób na integrację, spędzenie razem wolnego czasu, a także rodzinną zabawę. Organizacja każdego przyjęcia wiąże się z ogromem prac związany z wyborem miejsca, skompletowaniem listy gości, przygotowaniem zaproszeń, dekoracji, a także drobnych przekąsek - nie inaczej jest w przypadku kinderbali. Kolorowe słomki pozwolą na udekorowanie napojów w trakcie przyjęcia Twojego dziecka.  • Picie napojów będzie łatwiejsze i przyjemniejsze dzięki kolorowej słomce

  • Słomki to niezbędny element każdej imprezy

  • Wesołe, żywe kolory wprowadzą do Twojego domu pozytywną atmosferę


Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Czy wiesz że

Aby ułatwić sobie przygotowanie przetworów warto znać kilka zasad. Wiśnie czy czereśnie przeznaczone na przetwory wkładamy do zamrażalki na 20 minut przed drylowaniem. Dzięki temu usuwanie pestek jest znacznie łatwiejsze i szybsze. Owoce leśne myjemy krótko pod bieżącą wodą na sitku aby nie nasiąkły wodą. Natomiast owoce i warzywa z których chcemy zdjąć skórkę np. śliwki czy pomidory parzymy we wrzątku a następnie zahartowujemy zimną wodą. Dzięki temu z łatwością usuniemy skórkę.