Boże Narodzenie

Bogata kolekcja świąteczna, przygotowana przez Altom Design została tak skomponowana, byście mogli spójnie i tematycznie przygotować własny pomysł na świąteczny wystrój domu. Pozwala na dopasowanie do własnego stylu, pozwala na niemal dowolne komponowanie aranżacji z setek dostępnych elementów.

Nieważne, czy wybierzecie tradycyjny, czy bardziej nowoczesny skandynawski styl w odcieniach bieli i szarości. Z pewnością znajdziecie w tej kolekcji wyjątkową inspirację. Bo święta to czas wyjątkowy. Spędzajmy je w spokoju, w otoczeniu ukochanych najbliższych, w podniosłej domowej atmosferze. W pięknie udekorowanych wnętrzach, które pozwolą nam cieszyć się tymi wyjątkowymi chwilami. Tego właśnie Wam życzymy :)

Kolekcje marki Altom Design to niebanalne, modne wzornictwo stanowiące ozdobę każdego wnętrza. Oprócz pięknego wyglądu, znakiem rozpoznawczym produktów tej marki jest funkcjonalność, praktyczność i bezpieczeństwo użytkowania, a także przystępna cena.

Pieknowdomu.pl jest sklepem firmowym właściciela marki Altom Design. Zapewniamy dostępność wszystkich produktów i kolekcji tej marki.

 

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

169-192 z 266

Strona:
 1. 1
 2. ...
 3. 6
 4. 7
 5. 8
 6. 9
 7. 10
 8. ...
 9. 12

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

169-192 z 266

Strona:
 1. 1
 2. ...
 3. 6
 4. 7
 5. 8
 6. 9
 7. 10
 8. ...
 9. 12