Grill i piknik

Sezon grillowy można uznać za rozpoczęty, więc trzeba się do niego odpowiednio przygotować. Piękna pogoda sprzyja przesiadywaniu w ogrodzie lub na działce - koniecznie w gronie rodziny i znajomych. Do pełnego ucztowania niezbędne będą akcesoria do grilla.

Z nami zaopatrzysz się w takie akcesoria jak: szczypce, widelec, łopatka, które są niezastąpione przy przewracaniu mięs i warzyw znajdujących się na grillu. Błogie piknikowanie ułatwią także sztućce i naczynia plastikowe, a także designerskie szklanki, kieliszki, czy kufle do zimnych trunków.

Grill kojarzy się nie tylko z zapachem węgla i skwierczących na ruszcie mięs, ale też z gorącym latem, które sprzyja takiemu biesiadowaniu. Ten czas urozmaici cała Kolekcja Lemoniada od marki Altom Design, w której znaleźć można nie tylko porcelanę nawiązującą tematycznie do tego orzeźwiającego napoju, ale też słoiki do picia ze słomką, słoik z kranikiem, karafki, słomki, czy kostki do lodów.

Cenisz sobie designerskie elementy zastawy stołowej? Kolekcja Old Fashioned, do której należą różnego rodzaju dozowniki i słoiki Mason Jar, zaspokoi Twoje estetyczne potrzeby. Przedmioty z tej kolekcji będą niezastąpione podczas piknikowania i grillowania. Do ucztowania przy grillu niezbędna będzie także cerata, która ubogaci wygląd stołu, ale też sprawi, że sprzątanie będzie proste. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą akcesoriów grillowych.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)