Sylwester

W Sylwestra żegnamy stary rok i witamy nowy. Składamy sobie życzenia pomyślności przy dźwiękach wystrzeliwanych w niebo fajerwerk i korków od szampana. Tym symbolicznym trunkiem witamy kolejny rok w gronie najbliższych nam osób.

Wigilia Nowego Roku - zwłaszcza spędzona w gronie rodziny i przyjaciół - wymaga szczególnej oprawy. Sylwestrowe przystawki oraz wyszukane trunki warto podać w innej niż zazwyczaj aranżacji. Istnieje masę przepisów na to, by podczas sylwestra nie tylko dobrze się bawić, ale też zjeść.

Pieknowdomu.pl prezentuje pomysły na rzeczy niezbędne podczas Sylwestra. Podobnie jak w przypadku innych uroczystości, dbasz o aranżację stołu. Ten Karnawałowy powinien być pełen smacznych przystawek podanych w nawiązujących do wydarzenia półmiskach i salaterkach - to znaczy niewydumanych, lekkich.

Świętowanie podczas sylwestra nie może obejść się bez szampańskich nastrojów, jak i bąbelków, dlatego warto mieć kieliszki do szampana. Sylwester uczcić można także szlachetniejszymi trunkami, takimi jak whisky, a u nas znajdziesz designerskie komplety szklanek do whisky. Świętuj Nowy Rok z nami!

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 184

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 8

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 184

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 8