Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 30

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 30

Strona:
  1. 1
  2. 2

Akcesoria do drinków: niskie i wysokie szklanki, kostki chłodzące czy shakery przydają się w domu przy różnych okazjach. Znajdują zastosowanie także przy przygotowywaniu bezalkoholowych napojów, koktajli czy deserów.

SZKLANKI DO DRINKÓW

Wysokie (tzw. long drink) i niskie szklanki to najpopularniejsze akcesoria do drinków. Kolorowe koktajle, zarówno alkoholowe jak i te bez "procentów" pięknie się w nich prezentują. Świetnie też nadają się do przygotowywania pysznych deserów, a także np. warstwowej kawy.

AKCESORIA CHŁODZĄCE

Sprytne kostki chłodzące do drinków, foremki i wiaderka do lodu to kolejny rodzaj akcesoriów do drinków, o których warto pomyśleć przy organizacji domowego przyjęcia. Równie dobrze sprawdzą się na co dzień, w upalne dni w środku lata.

SHAKERY

Każdy domowy "barman" powinien zaopatrzyć się w praktyczny shaker do mieszania drinków i innych napojów. Dobrze zmieszane składniki napoju gwarantują świetny smak i wygląd drinka czy koktajlu.

W naszej ofercie znajdziesz dużą gamę akcesoriów do drinków, które umożliwią Ci przygotowanie najlepszych napojów na domowe przyjęcia w gronie rodziny i przyjaciół.