Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 43

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 43

Strona:
  1. 1
  2. 2

Akcesoria do grilla: szczypce, łopatki, łapki czy fartuchy pomagają nam w sezonie letnim wygodnie i bezpiecznie przygotowywać dania i potrawy na domowym grillu.

"Sezon na grilla" zwyczajowo zaczynamy od długiego weekendu majowego - na ten moment czekamy z dużym wytęsknieniem. Warto wcześniej sprawdzić własne akcesoria do grilla i uzupełnić "grillowe" wyposażenie domu, tak aby majowe i letnie spotkania w ogrodzie czy na tarasie spędzić z przyjaciółmi, delektując się świetnym towarzystwem i dobrym jedzeniem.

Oprócz węgla, podpałki czy przypraw, będziemy potrzebowali praktycznych narzędzi i akcesoriów, które sprawią, że grillowanie będzie wygodne, a przede wszystkim bezpieczne. Grillowe "niezbędniki" to przede wszystkim: szczypce i widelce do mięsa, łopatki do grilla czy folia aluminiowa.

Przygotowanie do mięs i innych dań do grillowania także wymaga odpowiednich akcesoriów - przydatne będą deski do krojenia, widelce i tłuczki do mięsa. Zgrillowane przysmaki możemy podać na praktycznych, stalowych półmiskach.

Warto także zabezpieczyć się przed gorącym, pryskającym tłuszczem i żarem - wygodne bawełniane fartuchy czy łapki kuchenne pomogą zachować niezbędne bezpieczeństwo przy rozgrzanym grillu.