Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 68

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 68

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Akcesoria do jajek pozwalają sprawnie i szybko przygotowywać oraz podawać na domowy stół tak popularne w polskiej kuchni jajka.

W naszej ofercie znajdziesz pełną gamę różnych akcesoriów do przygotowywania i serwowania jajek w różnej postaci. Trzepaczki do jajek ułatwią Ci przygotowywanie ciast i innych wypieków, czy ubijanie piany z białek. Krajalnice do jajek to wygodne narzędzie do szybkiego krojenia jajek, ugotowanych na twardo, w idealne plasterki.

Osobną część naszej oferty stanowią akcesoria do podawania jajek na domowym stole. Kieliszki do jajek na miękko to obowiązkowe wyposażenie każdego domu - znajdziesz je w wielu różnych dekoracjach, które z łatwością dopasujesz do własnych potrzeb - możesz też do nich dobrać inne naczynia stołowe, pasujące dekoracją.

Ozdobne talerze do podawania jajek świetnie przydają się przy organizacji małych domowych przyjęć, podczas których planujesz podać dekorowane lub faszerowane połówki jajek, ewentualnie całe jajka na twardo w skorupkach.

Akcesoria do jajek w formie specjalnych talerzy do ich podawania są też niezwykle przydatne np. podczas Świąt Wielkanocnych, kiedy to jajka stanowią jeden z głównych elementów świątecznego stołu.