Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 262

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 11

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 262

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 11

Biała porcelana jest tą najbardziej klasyczną - od śnieżnobiałych naczyń z porcelany zaczęła się cała historia popularności tego materiału. Do dziś biała porcelana jest tą najczęściej kupowaną.

Biała zastawa stołowa z porcelany jest neutralna dla aranżacji stołu - jest idealna do komponowania niemal dowolnej dekoracji stołu na czas domowych posiłków czy większych rodzinnych przyjęć.

Śnieżnobiała porcelana dostępna jest w wielu fasonach i stylach - od tych niezwykle klasycznych po nowoczesne, o kształtach kwadratu czy nawet wielokąta. To daje Ci możliwość wyboru domowej porcelany wg własnych upodobań, a nawet pod konkretną potrzebę czy okazję.

Biała porcelana to porcelana bez żadnych zdobień, ewentualnie z delikatną dekoracją, wykonaną najczęściej ze szlachetnych dodatków - np. ze złota czy platyny. Złota czy platynowa linia na białej porcelanie dodaje jej uroku i klimatu, a jednocześnie dzięki nim zastawa stołowa wygląda niezwykle dostojnie na stole, podkreślając wagę ważnych uroczystości.

Białe elementy porcelanowej zastawy stołowej mają jeszcze jedną ważną zaletę - możemy je niemal dowolnie komponować z elementami z innych kolekcji, tworząc własne, unikalne zestawy. Tu zaczynają się wręcz nieskończone możliwości komponowania aranżacji stołowych, które zaskoczą i zachwycą naszych gości.