Biała porcelana – ponadczasowe zestawy do Twojego domu

zestaw do kawy espressoJeśli prowadzisz kawiarnię, z pewnością potrzebujesz nie tylko kompetentnych baristów, ale także niezbędnego wyposażenia. Klienci wciąż pamiętają złotą erę kawiarnianych spotkań, gdzie nad płachtą gazety dyskusje przez cały dzień prowadzili przy kawie naukowcy, artyści i pisarze. Odbywało się to w klasycznych, z dzisiejszego punktu widzenia, wnętrzach. Na intarsjowanym stoliku świetnie prezentuje się biala porcelana, która przy okazji doskonale kontrastuje z czarną barwą kawy.

Do prywatnego domu również można zakupić rozbudowany zestaw kawowy lub obiadowy. Nikt przecież nie zna dnia ani godziny, kiedy w progu naszego mieszkania staną niezapowiedziani goście, którzy zmarzli w podróży i chętnie rozgrzeją się przy herbacie. Biała porcelana na stole od razu przełamuje niezręczną ciszę i można porozmawiać chociażby o jej detalach, kunsztownym wykończeniu czy niebanalnym fasonie. To typ produktów, którego ponadczasowy projekt łączy pokolenia, więc warto zaopatrzyć się w taki zestaw i codziennie cieszyć się aromatem kawy

Przepiękna biała porcelana obiadowa MariaPaula

zestaw kawowy dla 6 osóbJedną z najważniejszych marek w portfolio sklepu internetowego Piękno w domu jest MariaPaula. To stosunkowo młody brand, który jednak błyskawicznie zyskuje na znaczeniu i staje się powszechnie rozpoznawalny. Źródeł tego sukcesu należy upatrywać w dbałości o detale. Właściciele marki przywiązują wagę do szczegółów podczas projektowania wszystkich kolekcji. Porcelana biała i ecru cieszy się niezmiennym zainteresowaniem klientów. Nader chętnie zamawiane są zwłaszcza wyroby w tym pierwszym wybarwieniu.

Znajdujące się w tej kategorii produkty to porcelana cienkościenna. Jej delikatność łączy się z subtelnością projektów, jakie opracowuje MariaPaula. Można jednak używać jej na co dzień, a nie tylko od święta lub z powodu wyjątkowej okazji towarzyskiej lub formalnej. Ostrożności nie trzeba zachowywać nawet przy wkładaniu naczyń do zmywarki. Wysoka temperatura i środki czyszczące nie uszkodzą ich powierzchni.

zestaw do kawy dla 6 osóbW katalogu sklepu jest przynajmniej kilka kolekcji porcelany białej MariaPaula, które wzbudzają żywe zainteresowanie klientów. Nie sposób nie wspomnieć o linii MariaPaula Biała. Jej projekt nawiązuje do klasycznych fasonów, a przy tym ma w sobie oryginalny, typowy dla marki wdzięk. Przywołana porcelana biała to propozycja na wskroś uniwersalna, która sprawdza się zarówno w tradycyjnie urządzonym, jak i nowoczesnym wnętrzu.

Dużo odważniejszym, lecz nie mniej eleganckim zestawem jest biała porcelana obiadowa MariaPaula Natura Złota Linia. Jej charakterystyczna, nieregularna powierzchnia przywołuje na myśl korę drzewa. Wzbogacona jest złotym zdobieniem, które wieńczy wszystkie produkty należące do kolekcji. Biała porcelana obiadowa MariaPaula Natura Złota Linia to propozycja dla osób, które czują cenią bogactwo świata przyrody, a we wnętrzu ich domów dominują meble oraz inne elementy wyposażenia wykonane z naturalnych materiałów.

Dostępne w sklepie Piękno w domu zestawy białej porcelany to rozbudowane komplety, liczące nawet więcej niż 100 elementów! Tak jest m.in. w przypadku serwisu kawowo-obiadowego MariaPaula Biała. Większość katalogowych propozycji stanowią jednak mniejsze zastawy o konkretnym przeznaczeniu. Kolekcje serwisów kawowych lub obiadowych zawierają wszystkie niezbędne wyroby porcelanowe: filiżanki, kubki oraz talerzyki i talerze różnych rozmiarów.

Biała porcelana Chodzież, czyli elegancja w klasycznym wydaniu

biały zestaw obiadowy z porcelanyUzupełnieniem obszernej kategorii jest biała porcelana Chodzież i Ćmielów. Tych dwóch producentów od lat pracuje na pozytywny wizerunek marki, a cel ten osiągają z naddatkiem. Sklep Piękno w domu oferuje klientom kilkadziesiąt zróżnicowanych produktów, które należą np. do kolekcji Chodzież Iwona Złoty Pasek, Ćmielów Rococo czy Ćmielów Feston Złoty Pasek. Odznaczają się one kunsztownym wykonaniem i lekkością projektu, którą udaje się uzyskać mimo zastosowanych zdobień.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje m.in. biała porcelana Chodzież Iwona Złoty Pasek. Fason z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom klasycznych stylów wnętrzarskich, którzy doceniają tradycyjne formy we wzornictwie i lubią otaczać się eleganckimi przedmiotami. To bardzo reprezentacyjna kolekcja, zawierająca nie tylko najczęściej używane wyroby porcelanowe. W zastawie znajduje się m.in. imbryk, mlecznik i cukiernica. Ponadto zamówić w sklepie Piękno w domu można chociażby stylową miskę na ciasteczka, bulionówkę, podgrzewacz czy sosjerkę. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem produktów.