Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

9 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

9 produkt(ów)

Chlebak metalowy – elegancki sposób na utrzymanie świeżości pieczywachlebak pojemnik na chleb i pieczywo bambusowy z metalowa pokrywka altom design czarny kopia

Ciemne, jasne, żytnie, pszenne… Pieczywo towarzyszy nam codziennie. Wiele osób wciąż nie wyobraża sobie porządnego śniadania bez kilku kromek świeżego bochenka. Problem jednak polega na tym, że chleb kupiony jednego dnia, kolejnego jest już odczuwalnie mniej świeży. A jeszcze kolejnego już zupełnie nie nadaje się do spożycia.

Nikt nie lubi marnować jedzenia, ale nie zawsze uda nam się zjeść całe pieczywo jednego dnia. Nie mówiąc już o tym, że codzienne poranne wizyty w sklepie nie są dla niektórych osób możliwe. Na szczęście istnieje prosta, ale skuteczna metoda powstrzymania procesu wysychania chleba. Chlebak metalowy to funkcjonalne rozwiązanie, które nie tylko pozwoli nam cieszyć się miękkim pieczywem dłużej, ale też podniesie estetykę kuchni.

Chlebaki metalowe – do wyboru, do koloruchlebak pojemnik na chleb i pieczywo metalowy z pokrywka bambusowa altom design bialy

Chlebak wydaje się elementem kuchennego wyposażenia mieszczącym się w kategorii rzeczy pierwszej potrzeby. Mimo to wiele osób używa zamiast tego stylizowane koszyki i to właśnie w nich przechowuje pieczywo. Świeże bułki, rogaliki czy chleby elegancko prezentują się w takim eleganckim pojemniku, lecz z użytkowego punktu widzenia, nie są one zbyt przydatne. Nawet jeśli owiniemy żywność papierem – i tak kolejnego poranka możemy już mieć czerstwe pieczywo, nienadające się do jedzenia. Natomiast chlebaki metalowe dostępne w najróżniejszych wariantach i kolorach z powodzeniem wpiszą się w wystrój kuchennej przestrzeni. Jednocześnie pozwolą nam przechowywać chleb znacznie dłużej.

W sklepie Piękno w domu znajdują się propozycje łączące stylizowany metal z eleganckim bambusem. Produkty dostępne są także w różnych fasonach, w zależności od preferencji nabywcy. Chlebak metalowy czarny, biały, w kolorze drewna… Niezależnie od tego, jaka estetyka i kolory panują w naszej kuchni, asortyment Piękna w domu jest na tyle zróżnicowany, aby z łatwością dopasować rozwiązanie do stylu i kolorystyki panujących w kuchni.

W ofercie znajdują się nie tylko opcje z pokrywą (w wersji otwieranej oraz przesuwanej), ale również całkowicie metalowe warianty otwierane poprzez uniesienie pokrywki. Na pierwszy rzut oka widać, że dostępne rozwiązania cechuje podobne podejście do designu. Oszczędna, prosta bryła przy jednoczesnym zmaksymalizowaniu funkcji użytkowej. Taki metalowy chlebak zachwyca wręcz swoim wzornictwem. Elementy kuchennego wyposażenia w pierwszej kolejności muszą być użyteczne – stwarzać możliwie jak najbardziej przyjazne środowisko do pracy nad przygotowywaniem posiłków. Dopiero w następnej kolejności mają spełniać funkcję estetyczną.

chlebak pojemnik na chleb i pieczywo metalowy z pokrywka bambusowa altom design czarny

Opcje dostępne w asortymencie Piękno w domu to produkty marki Altom – prawdziwych wizjonerów w zakresie projektowania kuchennego wyposażenia. Firma ta nigdy nie rezygnuje z imponującego wzornictwa na rzecz funkcjonalności. Znajduje ona złoty środek pomiędzy obiema cechami, tworząc tym samym rozwiązania, obok których nie da się przejść obojętnie. Chlebak metalowy sygnowany logotypem Altom jest też łatwy w utrzymaniu czystości. Co w przypadku rozwiązania, w którym permanentnie znajduje się mnóstwo okruchów, nie jest bez znaczenia.

Wiele osób poświęca naprawdę sporo czasu na dobieraniu elementów kuchennego wyposażenia. Dotyczy to nie tylko entuzjastów gotowania, ale także zwolenników jedzenia na mieście. Kuchnia po prostu to serce domu, niezależnie od podejścia do samodzielnego przygotowywania posiłków, zawsze spędzamy tam relatywnie sporo czasu. Dbałość o to, aby czuć się w tym pomieszczeniu komfortowo, mieć do czynienia z przemyślanym układem mebli oraz dodatków i cieszyć oko jej estetyką – to naprawdę ważne aspekty. Nic zatem dziwnego, że chcemy wybierać wyłącznie najlepsze produkty. Chlebaki metalowe bez dwóch zdań są właśnie takimi produktami.

Metalowy chlebak – praktyczny prezentchlebak pojemnik na pieczywo z pokrywa altom design bialy 34 x 18 x 15 cm

Taki chlebak spełni też swoją funkcję jako praktyczny i przemyślany prezent. Utarło się, że podczas odwiedzania nowożeńców lub pary, która dopiero co wprowadziła się do nowego mieszkania, kupujemy coś praktycznego, co ułatwi im codzienne funkcjonowanie. Chlebak czarny metalowy okaże się strzałem w dziesiątkę, tym bardziej jeśli obdarowywana para lubi świeże pieczywo i często przygotowuje sobie na śniadanie smaczne kanapki. Nowoczesne podejście do designu z zachowaniem walorów praktycznych to cechy, które bez dwóch zdań spodobają się każdemu, kto otrzyma tego rodzaju prezent. Jeśli natomiast wiemy, że nasi znajomi mają jaśniejszą kuchnię i lubią jasne barwy, w ofercie sklepu Piękno w domu znajduje się także chlebak metalowy biały. Pomysłowy, funkcjonalny, designerski prezent, który codziennie będzie przypominał o nas obdarowywanym osobom.