Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

11 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

11 produkt(ów)

Chlebak plastikowy – ekonomiczny sposób na świeże pieczywochlebak plastikowy lamela graham szary

Pieczywo musi być świeże. Bułki, chleb, bagietki czy rogaliki kolejnego dnia zwykle nie nadają się już do jedzenia – zwłaszcza jeśli są nieodpowiednio przechowywane. Jest oczywiście wiele sposobów na zapobiegnięcie wysychania – od mrożenia po zawijanie w specjalne folie spożywcze. Prawda jest jednak taka, że nic nie może równać się ze świeżym bochenkiem kupionym rano w piekarni. Nie każdy może sobie jednak na to pozwolić. Aby zapewnić sobie skuteczny sposób na przechowywanie pieczywa, należy zainteresować się taką opcją jak chlebak plastikowy. Ekonomiczny, elegancki i dostępny w różnych wariantach – z pewnością znajdziemy rozwiązanie dostosowane do naszych potrzeb.

Współcześnie kuchnie projektuje się i planuje bardzo skrupulatnie. Dzisiejszy tryb życia powoduje, że wiele osób rezygnuje z codziennego przygotowania posiłków na rzecz stołowania się w restauracjach bądź zamawiania lunch boxów. Zwłaszcza te ostatnie ostatnimi czasy stały się bardzo popularne. Śniadanie to jednak bezdyskusyjnie najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Najlepszym sposobem na dostarczenie organizmowi najpotrzebniejszych składników odżywczych jest przygotowanie tego posiłku samemu, w oparciu o samodzielnie zakupione półprodukty.

Świeże kanapki to szybkie i smaczne śniadanie, które spokojnie dostarczy nam energii na kilka kolejnych godzin. Chlebaki plastikowe, w których przechowujemy pieczywo, pozwolą nam na nieco rzadsze poranne zakupy, utrzymają świeżość bułek czy chleba, dzięki czemu przez dwa, trzy dni będziemy mogli cieszyć się przepysznymi wypiekami.

Plastikowy chlebak w Twojej kuchnichlebak plastikowy lamela graham taupe

W sklepie Piękno w domu doskonale rozumiemy, że różnorodność jest kluczem do wychodzenia naprzeciw zróżnicowanym potrzebom nabywców. Wnętrza kuchenne można dzisiaj urządzić w wielu inspirujących stylach – od funkcjonalnego minimalizmu, przez tradycyjną zabudowę w kolorze drewna, na całkowicie nowoczesnym industrializmie kończąc. Proponowane przez nas chlebaki plastikowe dostępne są w wielu odcieniach, dzięki czemu każdy, kto chciałby utrzymać elementy kuchennego wyposażenia w jednorodnym stylu znajdzie coś dla siebie.

W naszym asortymencie znajdują się rozwiązania sygnowane logotypem marki Lamela. Solidne produkty wykonane z dbałością o funkcjonalność oraz nowoczesny design. Chlebak plastikowy często rzuca się w oczy, gdyż zwykle umiejscowiony jest w widocznym miejscu – co zrozumiałe, chcemy mieć łatwy dostęp do pieczywa. Właśnie dlatego nie należy rezygnować ze względów estetycznych na rzecz stuprocentowej funkcjonalności.

Chlebak musi być szczelny, aby przechowywanie w nim wypieki nie wysuszały się zbyt szybko. Jednak szczelne zamknięcie nie może wiązać się z trudnym do otwierania zamknięciem. Rano, kiedy każdy spieszy się do pracy i chce szybko zrobić śniadanie i wypić kawę, nikt nie ma ochoty na mocowanie się z elementami kuchennego wyposażenia. Chlebak plastikowy duży wykonany został tak, aby dało się pomieścić cały bochenek i kilka bułek – jednocześnie solidność wykonania w połączeniu z dbałością o każdy detal pozwala na bezproblemowe użytkowanie.

Plastikowy chlebak – wygoda w codziennym użytkowaniuchlebak pojemnik na pieczywo plastikowy lamela duzy bezowy

Chociaż tworzywa sztuczne nie kojarzą się dzisiaj dobrze, warto pamiętać, że elementy kuchennego wyposażenia – czy w ogóle domowego – które wykorzystywane będą latami, mają nieco inny status. Kiedy mówi się o potrzebie rezygnowania z tworzyw sztucznych na rzecz biodegradowalnych zamienników, raczej mówi się o plastikowych pojemnikach jednorazowych czy butelkach. To one przyczyniają się do zanieczyszczania środowiska, natomiast plastikowy chlebak to zakup, którego nie wyrzucimy przez długi czas, nie ma tu więc żadnych obiekcji ze strony ekologii.

Plastik z kolei ma ogromną zaletę, obok której zwłaszcza dzisiaj trudno przejść obojętnie. Chodzi o niską cenę. Współcześnie łapiemy się za głowy na widok rosnących cen produktów. Decydując się na proponowane w tej kategorii rozwiązania, możemy być pewni, że nie zapłacimy wiele za solidny i estetyczny produkt pozwalający na zachowanie świeżości naszego ulubionego pieczywa. Warto więc zdecydować się na taki zakup – wybrać odpowiedni wariant kolorystyczny i cieszyć się smacznym chlebem czy bułką każdego poranka.

chlebak pojemnik na pieczywo plastikowy lamela duzy marmurek

Plastikowe chlebaki nie stwarzają żadnego zagrożenia dla przechowywanej żywności. Materiał jest wysokiej jakości, nie wydziela nieprzyjemnego zapachu, jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Jako że jest to tworzywo sztuczne, to niezwykle łatwo utrzymać je w czystości. Nie musimy martwić się o widoczne zacieki czy zostające plamy. Zwykła namoczona gąbka czy nawilżana ściereczka załatwi sprawę, co ma szczególne znaczenie, bo przecież w każdym chlebaku gromadzi się cała masa okruchów.