Czajniki do herbaty

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

24 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

24 produkt(ów)

Czajniki do herbaty, zarówno te szklane (z zaparzaczem lub bez), jak i porcelanowe czajniczki, są świetnym sposobem na podanie domownikom lub gościom świeżo zaparzonego, gorącego napoju.

Popularne szklane czajniki do herbaty wykorzystujemy na co dzień. Szkło jest niezwykle higieniczne i bezpieczne w kontakcie z żywnością oraz wysoką temperaturą, a przy tym bardzo praktyczne.

Szklane czajniki z zaparzaczem do herbaty pozwalają wygodnie przygotować świeżą, pachnącą i gorącą herbatę dla wszystkich domowników czy gości. Wygodny dzióbek czajniczka pozwala na szybkie nalewanie herbaty do szklanek, a bezpieczna przykrywka i rączka - na swobodne operowanie czajnikiem, wypełnionym gorącym płynem.

Z kolei porcelanowe czajniki i imbryki to prawdziwa ozdoba domowego stołu podczas ważniejszych okazji i przyjęć dla rodziny i znajomych. Porcelanowe czajniki do herbaty to sposób na stylowe podanie napoju.

Czajniki z porcelany szybko się nagrzewają i długo trzymają ciepło, dzięki czemu świeżo zaparzona herbata zachowuje swoje walory smakowe i zapachowe o wiele dłużej.