Valdinox Prime
Valdinox Prime

Czajniki do herbaty

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

17 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

17 produkt(ów)

Czajniki do herbaty, zarówno te szklane (z zaparzaczem lub bez), jak i porcelanowe czajniczki, są świetnym sposobem na podanie domownikom lub gościom świeżo zaparzonego, gorącego napoju.

Popularne szklane czajniki do herbaty wykorzystujemy na co dzień. Szkło jest niezwykle higieniczne i bezpieczne w kontakcie z żywnością oraz wysoką temperaturą, a przy tym bardzo praktyczne.

Szklane czajniki z zaparzaczem do herbaty pozwalają wygodnie przygotować świeżą, pachnącą i gorącą herbatę dla wszystkich domowników czy gości. Wygodny dzióbek czajniczka pozwala na szybkie nalewanie herbaty do szklanek, a bezpieczna przykrywka i rączka - na swobodne operowanie czajnikiem, wypełnionym gorącym płynem.

Z kolei porcelanowe czajniki i imbryki to prawdziwa ozdoba domowego stołu podczas ważniejszych okazji i przyjęć dla rodziny i znajomych. Porcelanowe czajniki do herbaty to sposób na stylowe podanie napoju.

Czajniki z porcelany szybko się nagrzewają i długo trzymają ciepło, dzięki czemu świeżo zaparzona herbata zachowuje swoje walory smakowe i zapachowe o wiele dłużej.