Miseczki do dipów - dipówki

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 25

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 25

Strona:
  1. 1
  2. 2

Dipówki - małe miseczki do sosów / dipów lub przekąsek

Dipówki, miseczki, salaterki i całe zestawy do dipów są bardzo przydatne przy serwowaniu przekąsek podczas luźnych spotkań z przyjaciółmi. W dipówkach i miseczkach do dipów możesz też równie dobrze podać bardziej tradycyjne dodatki: ketchup, majonez czy musztardę. Porcelanowe miseczki i salaterki do dipów świetnie prezentują się na domowym stole, a rozmiar i kształt dipówek możesz swobodnie dopasować do okazji i pozostałej zastawy stołowej. Kwadratowe, okrągłe lub bardziej fantazyjne kształty? Nie ma problemu - dip możesz podać w miseczce, która najbardziej Ci pasuje.

W ofercie sklepu Pieknowdomu.pl znajdziesz dipówki we wszelkich kształtach i rozmiarach pojedyncze i zestawy, z porcelany i ze szkła. Przejrzyj całą ofertę i wybierz miseczki do dipów, sosów i przekąsek, które będą najlepiej pasowały na twój stół. Przy wyborze pamiętaj, że miseczki powinny pasować do reszty Twojej zastawy.

Miseczki do dipów z porcelany lub ze szkła

Choć porcelana jest najczęściej spotykana w zastawie stołowej, miseczki do dipów można też spotkać wykonane z innych materiałów. Bardzo fajną alternatywą dla miseczek do sosów jest szkło. Szklane dipówki są o tyle ciekawe, że prezentują bardzo dobrze zawartość - szkalne miseczki do dipów i sosów są przeźroczyste. Bardzo fajnie podkreślą kolorowe i różnobarwne sosy. Porcelana jest natomiast zdecydowanie bardziej klasycznym rozwiązaniem.

Dipwóki porcelanowe

  •  • klasyczny wygląd
  •  • mniej wyróżniają się na stole
  •  • porcelana z czasem "nie łapie rys" - może matowieć, ale nie będzie tego na dipówkach tak widać

Dipwóki szklane

  •  • nowoczesny wygląd
  •  • bardzo fajnnie prezentują zawartość dipówek - szczególnie w przypadku kolorowych sosów

Zestawy dipówek

Sosy i przekąski podczas rodzinnych wydarzeń oraz spotkań w gronie znajomych świetnie będą prezentować się w stylowych zestawach do dipów. Ładnie i estetycznie podane jedzenie pobudza kubki smakowe. Nie inaczej jest w przypadku smacznych przekąsek, które na stole mogą zaistnieć za pośrednictwem efektownych salaterek. Porcelanowe lub szklane zestawy do dipów, które oferujemy na Pieknowdomu.pl to nie tylko wysoka jakość wykonania, ale też designerskie kształty i niecodzienne formy, chociażby w dipówkach z kolekcji Regular.

Miseczki do dipów możesz kupować oddzielnie lub też w zestawach. Każdy lubi inny sos - jeden woli musztardę, a inny sos czosnkowy, albo tysiąca wysp. Najlepiej więc, żeby każdy, kto stołuje się przy twoim stole, miał swobodny wybór. Jeżeli chcesz, żeby dipówki ładnie się prezentowały, najlepiej mieć jeden spójny zestaw. Ciekawą opcją są zestawy miseczek, które są połączone w jedną. Na stole takie dipówki wyglądają ładnie, aczkolwiek nie można ich wtedy rozdzielić i trzeba podawać wszystkie razem.