Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 114

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 114

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Dobre patelnie są niezbędnym wyposażeniem każdej domowej kuchni. Pozwalają szybko, bezpiecznie, zdrowo i oszczędnie przygotowywać posiłki dla domowników lub gości

Dobrej jakości patelnie charakteryzują się przede wszystkim użytecznością oraz długotrwałością. Nowoczesne powłoki dobrych patelni pozwalają na zdrowe smażenie z niewielką ilością tłuszczu, a także szybko nagrzewają się i długo trzymają temperaturę, oszczędzając przy tym nasz czas i pieniądze.

Dostępne u nas patelnie do smażenia są niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne: zarysowania i ścieranie, jak również działanie wysokich temperatur, kwasów i detergentów chemicznych.

Równie ważnym elementem dobrej patelni jest rączka - najczęściej wykonana z najlepszej jakości materiałów, zapobiegających nagrzewaniu się oraz wspomagających pewny chwyt patelni.

Jesteśmy sklepem firmowym właściciela marek Valdinox oraz Altom Design, w ofercie których znajdziesz dobre, wygodne i użyteczne patelnie: tradycyjne, grillowe, do naleśników i ryb.