Filiżanki ze złotym paskiem

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 44

Strona:
 1. 1
 2. 2

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 44

Strona:
 1. 1
 2. 2

Filiżanki porcelanowe ze złotym paskiem

Klasyczne, dostojne filiżanki zdobione złotym paskiem to kwintesencja stylu i elegancji na stole. Błyszcząca złota dekoracja pięknie komponuje się z tradycyjną białą lub kremową porcelaną. Złota dekoracja na pięknej porcelanie to jeden z najbardziej uniwersalnych wzorów zdobienia filiżanek. Klasyczny, prosty motyw dekoracji jest zawsze modny, a filiżanki ze złotym paskiem są świetnym pomysłem na drobny prezent. Filiżanka zdobiona złotymi dodatkami, często ręcznie malowanymi, świetnie podkreśla wagę chwili, wzmacnia nastrój relaksu i spokoju. Kawa czy herbata, smakowana z takiej pięknej, klasycznej filiżanki po prostu smakuje jeszcze lepiej. W naszej ofercie znajdziesz bogatą gamę filiżanek z kolekcji zdobionych złotem. W większości stanowią one część większych kolekcji, z których możesz skomponować własną zastawę kawową czy śniadaniową. Jesteśmy sklepem firmowym właściciela marki MariaPaula, oferującej porcelanę stołową bardzo wysokiej jakości. Znajdziesz u nas pełną i zawsze aktualną ofertę porcelany tej marki.

Złoty pasek dookoła filiżanki, czy na uchu?

Złoty pasek na porcelanowej filiżance najczęściej może być poprowadzony dookoła - na górnej krawędzi wewnątrz lub na zewnątrz lub też na stopce, albo na uchu filiżanki. Złoto jest eleganckie i zawsze nawiązuje do tradycji i klasyki, ale jego usytuowanie mocno decyduje o charakterze twojej zastawy. 

Filiżanki ze złotym paskiem dookoła

W naszej ofercie filiżanek ze złotym paskiem znajdziesz takie, gdzie złota linia biegnie dyskretnie dookoła - wewnątrz lub na zewnątrz.Taka porcelana mocno nawiązuje do tradycyjnej, klasycznej zastawy stołowej. Jest ona ponadczasowa - zawsze modna i zawsze na czasie. Dodatkowym atutem filiżanek ze złotym paskiem dookoła jest fakt, że pasują również do innej zastawy, nawet takiej bez złotych elementów. Drobna linia nadaje pięknego wyglądu, ale nie rzuca się mocno w oczy.

 • • klasyczny i tradycyjny wygląd
 • • delikatna dekoracja pasuje do każdej zastawy stołowej
 • • złoty pasek ponadczasowe wzornictwo - zawsze było i będzie modne
 • • często część większej kolekcji - możliwość dobrania pasującej pozostałej części zastawy stołowej

Filiżanki ze złotym paskiem na uchu

Filiżanki ze złotym uchem to już może być całkiem inna bajka. Bardziej nowoczesna, wyrazista i stylowa. Filiżanki ze złotym paskiem na uchu, będą świetnie pasowały do nowoczesnego wnętrza i nowoczesnej zastawy. Złoty pasek na uszku nie musi być, ale często oplata całe ucho, przez co sprawia wrażenie bardziej masywnego. Nie zabiera to jednak ani trochę elegancji takim filiżankom. Występują one ze złotą linią na uchu samodzielnie lub też w komplecie z paskiem na samej filiżance. Filiżanki ze złotym paskiem na uchu to stylowe połączenie tradycji z nowoczesnością.

 • • nowoczesny wygląd
 • • mocny złoty akcent
 • • filiżanki ze złotym uchem wybijają się pośród reszty zastawy

Filiżanki z serii złoty pasek i złota linia

Filiżanki porcelanowe ozdobione złotą linią, w naszym sklepie internetowym Pieknowdomu.pl, dostępne są pojedyncze lub w zestawach. Co ważniejsze jednak niektóre filiżanki ze złotym paskiem należą do większych serii, w których będziemy mogli dobrać do zestawu oprócz serwisu kawowego również talerze, czajniczki porcelanowe, mleczniki, a nawet miski i wazy do zupy. Przykładem takiej serii jest Złota Linia MariaPaula. Kolekcja ta jest bardzo obszerna. Wybierając filiżanki ze złotą linią z tej kolekcji, w przyszłości łatwo dobierzesz resztę swojej wymarzonej zastawy.