Garnitury do kawy

Garnitur do kawy z pięknej porcelany to najlepszy sposób na stylowe podanie gościom tego aromatycznego napoju. Piękna porcelana do kawy umili Ci także chwile wyciszenia i relaksu w gronie najbliższych. Wszak nic tak nie odpręża jak gorąca kawa czy herbata w pięknej porcelanie. Porcelanowe garnitury do kawy to obowiązkowy element wyposażenia każdego domu czy mieszkania. Garnitur kawowy z pewnością będzie często wykorzystywany zarówno przy codziennej kawie czy herbacie w gronie najbliższych, jak i w czasie uroczystych przyjęć rodzinnych. Garnitur do kawy możesz dobrać do własnego gustu, a nawet do konkretnej okazji. Inny będzie służył nam na co dzień, a inny postawimy na stole przy rodzinnych uroczystościach czy specjalnych okazjach. Gdy zbliżają się ważne wydarzenia, uroczyste chwile spędzamy przy pięknej, szlachetnej porcelanie, często wyjątkowo i szlachetnie zdobionej.

Co się składa na garnitur kawowy? Pełny garnitur kawowy składa się zazwyczaj z kilkunastu porcelanowych elementów. Te najbardziej podstawowe to oczywiście porcelanowe filiżanki ze spodeczkami. Ale garnitur do kawy to także talerzyki deserowe, imbryk, mlecznik czy cukierniczka. Złożony z tych wszystkich elementów zestaw pozwoli Ci spójnie i pięknie zaaranżować stół na ważne okazje.

Garnitur do kawy na 6 lub 12 osób - porcelanowe garnitury do kawy i herbaty najczęściej są dostępne w wersjach dla 6 lub 12 osób. To pozwala dobrać odpowiednią ilość zastawy stołowej do Twoich własnych potrzeb.W większości kolekcji porcelany możesz też dokupić do serwisu także dodatkowe, pojedyncze elementy zastawy, komponując tym samym swój własny, unikalny zestaw kawowy lub dokupując potrzebne elementy porcelany, gdyby zaistniała taka potrzeba.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 39

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 39

Strona:
  1. 1
  2. 2

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
Pon.Pt.: 8.00 - 16:00

+48 601 900 967

Zapisz się do newslettera

odbierz rabat 10% na pierwsze zakupy!