Kolekcja Altom Design Regular Bambus

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

13 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

13 produkt(ów)

Kolekcja Altom Design Regular Bambus

Kompletując elementy kuchennego wyposażenia, zwracamy uwagę na ogromną liczbę czynników. Liczy się oczywiście funkcjonalność, estetyka, przydatność w codziennych pracach, cena… Nic zatem dziwnego, że młode małżeństwa czy osoby próbujące wprowadzić do swojej kuchni odrobinę świeżości zwykle mają problem z tym, żeby zrobić takie zakupy sprawnie i szybko.

Wiele zależy też od liczby domowników, niekiedy znalezienie rozwiązań łączących gusta wszystkich lokatorów potrafi zająć niemało czasu i wysiłku. Zwykle nie obchodzi się też bez kompromisów. Rozwiązanie tego problemu jest jednak proste – Altom Design. Produkty z tego zestawu z pewnością sprawdzą się w niejednej kuchennej przestrzeni.

Na kolekcję Regular Bambus składa się wiele przyborów, bez których trudno wyobrazić sobie codzienne prace kuchenne. Mowa tutaj  takich opcjach jak solniczka i pieprzniczka, pojemniki na przyprawy czy miski porcelanowe na sałatki. To prawdziwa gratka dla miłośników stylu oraz elegancji połączonych z niezaprzeczalną funkcjonalnością. Altom Design zawsze kojarzyło się z mieszanką tych czynników, nie inaczej jest tym razem. Nabywcy mają niepowtarzalną okazję sięgnięcia po kolekcję, której jeszcze nie było – oryginalność i nowatorstwo w każdym calu.

Porcelana w XXI wieku – Altom Design

Współcześnie coraz częściej mówi się o tym, że porcelana wraca pod strzechy. Chociaż materiał ten zawsze był w pewien sposób obecny i miłośnicy delikatnego piękna nigdy z niego nie zrezygnowali, to jednak nie można powiedzieć, żeby był powszechny. Z czego to wynika? Przede wszystkim z wielu błędnych przekonań na temat obchodzenia się z porcelaną.

Z pewnością wiele osób pamięta ze swojego dzieciństwa ozdobne porcelanowe serwisy, które nigdy nie były wykorzystywane. Pełniły wyłącznie funkcję dekoracyjną, a kiedy ktoś pytał o to, czy można po nie sięgnąć, pojawiał się stanowczy sprzeciw ze strony właścicieli. Niegdyś właśnie tak funkcjonowało „białe złoto”. Najczęściej stanowiło prezent z okazji ślubu czy okrągłej rocznicy, jednak pełniło wyłącznie funkcję dekoracyjną ze względu na swoją kruchość oraz wartość – i rynkową, i sentymentalną.

Warto więc zaznaczyć, że współczesne podejście do wyrobów porcelanowych jest zupełnie inne. Przede wszystkim produkty wykonane z „białego złota” są znacznie odporniejsze niż paręnaście lat temu i z pełną swobodą można wykorzystywać je w codziennych kuchennych pracach. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby więc zastąpić naczynia wykonane z materiałów syntetycznych na takie rozwiązanie jak miski porcelanowe na sałatki. Możemy być pewni, że zrobi to piorunujące wrażenie na gościach. A jeśli dodatkowo obchodzimy szczególną okazję, na przykład święta czy urodziny lub jubileusz, to tego rodzaju naczynia podkreślą też wagę spotkania.

Propozycje od marki Altom to połączenie nowoczesności z jednoczesną inspiracją klasycznymi rozwiązaniami we wzornictwie. Dzięki temu nabywcy mają niepowtarzalną okazję do wzbogacenia swojej kuchni o unikatowe elementy wyposażenia łączące w sobie przywiązanie do elegancji oraz wysoką funkcjonalność. Zestaw naczyń porcelanowych to okazja do wymiany dotychczas użytkowanych elementów wyposażenia oraz wprowadzenia w kuchenną przestrzeń zupełnie nowego klimatu.

Co wchodzi w skład kolekcji Altom Design Regular Bambus?

Firma Altom zawsze dbała o różnorodność kolekcji przy jednoczesnym stawianiu na opcje cechujące się wysokim stopniem przydatności w kuchni. Maselniczka porcelanowa może być tutaj doskonałym przykładem. Trudno wyobrazić sobie brak tego niezbędnego przyboru w kuchni. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby po prostu przechowywać masło w opakowaniu, lecz powiedzmy sobie szczerze – nie jest to ani poręczne, ani eleganckie.

Propozycja od Altom prezentuje się oryginalnie i estetycznie. Charakterystyczne wygięcie w jedną stronę powoduje, że produkt ten momentalnie przykuwa wzrok. Kremowa barwa doskonale współgra z bambusowymi akcentami – jak uchwyt do unoszenia pokrywy oraz podstawka. Dzięki temu maselniczka porcelanowa staje się małym dziełem użytkowej sztuki. Doskonale odnajdzie się na stole podczas spotkania z bliskimi, jak i w codziennych pracach domowych czy podczas przygotowywania posiłków.

Kolejnym rozwiązaniem, na które warto zwrócić uwagę, są miseczki do dipów. Żadne przyjęcie nie może się bez nich odbyć. Elementem koniecznym każdej imprezy są przekąski, a od pewnego czasu furorę robią różnego rodzaju ciepłe przysmaki, które można maczać w sosach i dipach.

Trzy połączone ze sobą miseczki z bambusowym uchwytem to jednak nie tylko opcja dostosowana do serwowania sosów. Idealnie sprawdzą się także jako naczynie do proponowania mniejszych przekąsek, ciastek czy chrupków. Można je postawić na stole, gdzie będą w zasięgu wzroku wszystkich gości, a jeśli impreza ma charakter mniej formalny, gdzie część ludzi stoi, część siedzi – miseczki bez trudu mogą krążyć po całej przestrzeni.

Miłośników naturalnych sposobów słodzenia herbaty czy owsianek na pewno zainteresuje pojemnik na miód. W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na szczególne wzornictwo w zakresie tego przyboru. Sam pojemnik przypomina ul czy baryłkę, zatem ponownie można podkreślić oryginalność w zakresie designu. Doskonale wiadomo, iż nakładanie miodu przy pomocy zwykłych sztućców nie jest zbyt wygodne. Specjalny drewniany nabierak ułatwi nakładanie i rozprowadzanie miodu.

Nie bez przyczyny jest też dopasowana pokrywka, dzięki której pojemnik na miód sprawdza się także jako sposób utrzymania świeżości samego produktu. O ile oczywiście miód się nie psuje, o tyle może się skrystalizować i utrudnić nabieranie. Podawanie miodu na stół także nigdy nie było proste, a obawa o ewentualne zabrudzenie obrusu skutecznie studziła zapał. Tego rodzaju rozwiązanie staje się zatem doskonałą opcją dla entuzjastów zdrowych i naturalnych słodkich smaków.

Sklep Pięknowdomu.pl dba o to, aby proponować nabywcom produkty od marki Altom, ponieważ są to szczególnie ujmujące przybory łączące w sobie przywiązanie do wysokiej jakości w kwestii wykonania oraz wzornictwa. Zachęcamy do zapoznania się z kolekcją oraz do zakupów.