Kolekcja Cactus

Efektowna roślinność, nawiązująca do egzotycznej przyrody, zdobi kolekcję porcelany i naczyń emaliowanych Cactus od marki Altom Design. Kolczasty kaktus pojawia się w ostatnim czasie niemal na wszystkich elementach wystroju wnętrz, także na porcelanie i naczyniach kuchennych.

Świat mody i nowoczesnego designu to ciągłe poszukiwanie inspiracji i śledzenie najnowszych trendów. Niewątpliwie jedną z takich inspiracji stał się kaktus. Wyjątkowa kolekcja Cactus to idealna zastawa dla miłośników niebanalnych dekoracji. Oryginalny, zielony kolor kaktusa został zastąpiony przez wiecznie modne połączenie czerni i bieli. Idealne dodatki do kolekcji Cactus to szare obrusy, zielone wazony i brązowe podtalerze - wtedy stworzymy niepowtarzalną aranżację stołu.

Elementy zastawy porcelanowej Altom Design z kolekcji Cactus wykonane są z porcelany wysokiej jakości o lekko kremowej barwie. Kubki, talerze i miseczki z porcelany zdobione są dwoma modnymi kolorami: czarnym i białym.

Pieknowdomu.pl jest sklepem firmowym właściciela marki Altom Design. Zapewniamy dostępność wszystkich produktów i kolekcji tej marki.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.