Kolekcja Secret Garden

Piękno i szlachetność porcelany połączona z barwami lata i kwiatowymi aranżacjami stała się inspiracją dla kolekcji Sercret Garden marki Altom Design, która nawiązuje do tajemniczego ogrodu i zapachu polnych kwiatów.

Porcelanowa kolekcja Secret Garden nacechowana jest barwami oraz kwiatami wiosny i lata, a elegancja porcelany, która dodatkowo podkreślona została przez pozłacane obwódki, całości nadaje finezyjnego charakteru. Część elementów kolekcji jest dostępna w dwóch wzorach: z motywem kwiatowym oraz napisem „Secret garden” na białym tle.

Kolekcje marki Altom Design to niebanalne, modne wzornictwo stanowiące ozdobę każdego wnętrza. Obejmują szeroki wachlarz produktów od zastawy porcelanowej poprzez sztućce, garnki, artykuły ze stali nierdzewnej, aż po tekstylia i akcesoria kuchenne. Oprócz pięknego wyglądu, znakiem rozpoznawczym produktów tej marki jest funkcjonalność, praktyczność i bezpieczeństwo użytkowania, a także przystępna cena.

Pieknowdomu.pl jest sklepem firmowym właściciela marki Altom Design. Zapewniamy dostępność wszystkich produktów i kolekcji tej marki.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)