Komplety sztućców na 12 osób

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

Kompletne zestawy sztućców na 12 osób to sposób na pełne wyposażenie domu we wszystkie niezbędne na co dzień i od święta sztućce. Sztućce o jednakowym fasonie i dekoracji będą bardzo spójnie i harmonijnie prezentowały się na stole.

Komplet sztućców dla 12 osób zawiera najczęściej nie tylko podstawowe sztućce: łyżki, widelce, noże i łyżeczki, ale także wszystkie inne niezbędne elementy: widelczyki do ciasta, łyżki wazowe i do sałaty, widelce do mięs czy łopatki do tortu. Duże, wieloelementowe komplety sztućców pozwalają od razu w pełni wyposażyć domową jadalnię we wszystkie elementy, tworzące spójną całość pod kątem wyglądu i jakości wykonania.

Zestaw sztućców na 12 osób jest też oferowany w wersji opakowanej w ozdobną drewnianą skrzynię lub gustowną walizkę - taki duży komplet sztućców jest świetnym pomysłem na prezent przy ważnej okazji, np. na prezent ślubny, z okazji rocznicy ślubu czy przeprowadzki.

Możesz także wybrać mniejsze zestawy sztućców 12-osobowe, zawierające tylko podstawowe elementy i zapakowany w ozdobne pudełka.