Kremowa porcelana

Kremowa porcelana to niezwykle ciepła, stylowa i jednocześnie modna zastawa stołowa, pięknie komponująca się zarówno w codziennych, jak i odświętnych aranżacjach stołu w jadalni i salonie. Odcień kości słoniowej, popularnie zwany kremowym, uzyskuje się w porcelanie dzięki specjalnie skomponowanym składnikom mineralnym, a także unikalnemu procesowi wypalania porcelanowych naczyń. Dzięki temu wizualny efekt na stole bywa piorunujący.

Kremowa porcelana w stosunku do klasycznej, śnieżnobiałej porcelanowej zastawy stołowej, ma o wiele cieplejszy odcień. Barwa porcelany o odcieniu kości słoniowej powoduje, że sprawia ona wrażenie przyjemniejszej, bardziej aksamitnej w dotyku. A zarazem równie pięknie wygląda i w wersji bez dekoracji, jak i dekorowana np. szlachetnym złotem.

Zastawa stołowa, wykonana z porcelany w kolorze kremowym, dostępna jest zarówno w formie gotowych zestawów obiadowych czy kawowych, jak i jako pojedyncze elementy: kubki, filiżanki, talerze, półmiski, salaterki i inne, dostępne do zakupu na sztuki. Znajdziesz u nas bogaty wybór kremowej porcelany, dzięki czemu łatwo wybierzesz lub skomponujesz własny zestaw zastawy stołowej. Jesteśmy sklepem firmowym właściciela marki MariaPaula, w ofercie której znajdziesz dużą gamę porcelanowych naczyń stołowych w kolorze kremowym.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 132

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 132

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6