Noże stołowe

Noże stołowe i obiadowe są niezbędne niemal przy każdym posiłku. Używamy ich na co dzień, więc warto tak dobrać noże, by były komfortowe w częstym użytkowaniu, a także pasowały do naszej zastawy stołowej.

Sztućce to niezwykle ważny element wyposażenia domowej jadalni. Noże stołowe należą do tych najczęściej używanych, zarówno przy daniach obiadowych, jak i przy śniadaniach czy kolacjach. Dobrze dobrane noże stołowe świetnie trzymają się w dłoni, są dobrze wyważone, a także są praktyczne - ważne by nadawały się do mycia w zmywarkach.

Przy doborze noży obiadowych i stołowych ważny jest także ich design - to ważne, byśmy dopasowali sztućce do własnego gustu i pozostałej zastawy stołowej. Elegancko i spójnie prezentujące się na stole sztućce dodatkowo podkreślają wagę i klimat domowych posiłków i rodzinnych przyjęć.

Wykonane z najlepszych materiałów noże stołowe są niezwykle wytrzymałe, z pewnością będą nam służyły przez długie lata. Szczególnie polecamy najwyższej klasy noże marki Gerpol (z stal z domieszką szlachetnych dodatków, wzmacniających ich wytrzymałość m.in. na korozję), posiadające 20-letnią gwarancję producenta.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)