Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)

Polska porcelana od dziesięcioleci należy do najbardziej cenionych na świecie. Zastawa stołowa naszych rodzimych fabryk i manufaktur słynie na świecie z wysokiej jakości i niesamowitego wzornictwa.

Polskie fabryki porcelany i ich wyroby uznawane są na całym świecie za wzór jakości i piękna użytkowego. Wieki doświadczenia owocują dziś niezwykłą popularnością i rozpoznawalnością, zarówno zastawy wykonanej z klasycznej, białej porcelany, jak i bardzo modną ostatnio porcelaną ecru (kremową).

Polska porcelana to ogromny wybór zarówno wśród fasonów (kształtów) porcelanowych naczyń, ale także wśród dekoracji. Kompletne zestawy oraz pojedyncze elementy zastawy porcelanowej dostępne są zarówno w wersjach niedekorowanych, dekorowanych klasycznymi złotymi czy platynowymi zdobieniami, jak i w wersjach bardzo urozmaiconych kolorystycznymi dekoracjami, inspirowanymi naturą czy motywami folkloru.

W naszej ofercie znajdziesz dużą gamę gotowych zestawów obiadowych czy kawowych oraz pojedynczych elementów porcelanowej zastawy stołowej, pochodzących od uznanych polskich marek: MariaPaula, Ćmielów, Chodzięż czy Karolina.

Jesteśmy sklepem firmowym właściciela polskiej marki MariaPaula, oferującej wysokojakościową porcelanę stołową o przepięknych kształtach. Znajdziesz u nas pełną ofertę porcelany tej marki.