Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 28

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 28

Strona:
  1. 1
  2. 2

Kolekcja porcelany Iwona Złoty Pasek z fabryki w Chodzieży cieszy się niesłabnącą popularnością już od wielu lat. Ta niezwykle reprezentacyjna porcelana ręcznie zdobiona złotem świetnie sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i przy specjalnych okazjach.

Kolekcja Iwona to jeden z najpopularniejszych fasonów porcelany z Chodzieży. Śnieżnobiałe naczynia i talerze, ręcznie dekorowane prawdziwym złotem, pięknie łączą w sobie wyjątkowy styl i szyk. Porcelana Iwona Złoty Pasek to prawdziwa klasyka porcelany stołowej.

Porcelana z Chodzieży od wieków jest jedną z najbardziej cenionych, zarówno w naszym kraju, jak i na całym świecie. Wieloletnie doświadczenie, piękne wzornictwo i najlepsza jakość to wyróżniki porcelanowych naczyń z fabryk w Chodzieży.

Jesteśmy sklepem firmowym bezpośredniego dystrybutora porcelany Ćmielów & Chodzież - znajdziesz u nas zarówno kompletne zestawy porcelany, jak i pełny wybór pojedynczych elementów: m.in.: talerze, filiżanki, kubki, czajniczki czy imbryki, z których samodzielnie skomponujesz własny zestaw domowej porcelany. Sprawdź naszą pełną ofertę porcelany marki Ćmielów & Chodzież.