Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Kolekcja Ćmielów Rococo Złoty Pasek nawiązuje do zdobień obecnych w stylu dekoracyjnym w końcowej fazie baroku. Zdobienia, ornamenty, dekorowane złotem brzegi i ogólny, ozdobny charakter to cechy porcelany Ćmielów z wyjątkowo reprezentacyjnej kolekcji Rococo.

Ćmielów to jedna z najstarszych fabryk porcelany, która tworzy od 1790 roku. To tam już z końcem XIX wieku powstał zamysł i wzór kolekcji zastawy Ćmielów Rococo, która dziś jest swego rodzaju ponadczasową kwintesencją stylu. Porcelana Rococo Złoty Pasek dekorowana jest ręcznie nakładanym złotem.

Porcelana z Ćmielowa i Chodzieży od wieków jest jedną z najbardziej cenionych, zarówno w naszym kraju, jak i na całym świecie. Wieloletnie doświadczenie, piękne wzornictwo i najlepsza jakość to wyróżniki porcelanowych naczyń z fabryk w Ćmielowie i Chodzieży.

Jesteśmy sklepem firmowym bezpośredniego dystrybutora porcelany Ćmielów & Chodzież - znajdziesz u nas zarówno kompletne zestawy porcelany, jak i pełny wybór pojedynczych elementów: m.in.: talerze, filiżanki, kubki, czajniczki czy imbryki, z których samodzielnie skomponujesz własny zestaw domowej porcelany. Sprawdź naszą pełną ofertę porcelany marki Ćmielów & Chodzież.