Porcelana dekorowana złotem

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

21 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

21 produkt(ów)

Porcelana dekorowana złotem to jedna z najbardziej klasycznych i zarazem popularnych wśród nabywców dekoracji zastawy stołowej.

Porcelana była kiedyś oznaką statusu społecznego i materialnego jej właściciela. Dekorowana złotem nabierała dostojeństwa i szlachetności, prezentując się bardzo wyjątkowo na stołach.

Zarówno klasyczna biała porcelana, jak i modna dziś kremowa (ecru), pięknie prezentują się z delikatną, złotą dekoracją. Najczęściej spotykamy właśnie porcelanę: talerze, filiżanki, kubki i inne elementy zastawy przyozdobione złotym paskiem na obrzeżach naczyń.

Wyroby najlepszych polskich porcelanowych marek są zdobione prawdziwym złotem, a sama dekoracja nanoszona jest ręcznie. Tak wykonane złote dekoracje dodatkowo podnoszą walory wizualne domowej porcelany - prezentuje się ona wyjątkowo pięknie niemal w każdej aranżacji stołu.

W naszej ofercie znajdziesz dekorowaną złotem porcelanę najlepszych polskich marek. Jesteśmy sklepem firmowym właściciela polskiej marki MariaPaula, oferującej jakościową, pięknie wykonaną i dekorowaną porcelanę stołową.