Porcelana dekorowana złotem

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

73-96 z 207

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. ...
 8. 9

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

73-96 z 207

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. ...
 8. 9

Porcelana dekorowana złotem to jedna z najbardziej klasycznych i zarazem popularnych wśród nabywców dekoracji zastawy stołowej.

Porcelana była kiedyś oznaką statusu społecznego i materialnego jej właściciela. Dekorowana złotem nabierała dostojeństwa i szlachetności, prezentując się bardzo wyjątkowo na stołach.

Zarówno klasyczna biała porcelana, jak i modna dziś kremowa (ecru), pięknie prezentują się z delikatną, złotą dekoracją. Najczęściej spotykamy właśnie porcelanę: talerze, filiżanki, kubki i inne elementy zastawy przyozdobione złotym paskiem na obrzeżach naczyń.

Wyroby najlepszych polskich porcelanowych marek są zdobione prawdziwym złotem, a sama dekoracja nanoszona jest ręcznie. Tak wykonane złote dekoracje dodatkowo podnoszą walory wizualne domowej porcelany - prezentuje się ona wyjątkowo pięknie niemal w każdej aranżacji stołu.

W naszej ofercie znajdziesz dekorowaną złotem porcelanę najlepszych polskich marek. Jesteśmy sklepem firmowym właściciela polskiej marki MariaPaula, oferującej jakościową, pięknie wykonaną i dekorowaną porcelanę stołową.