Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Porcelana z kolekcji Spring marki Karolina to przepiękne naczynia stołowe o zaokrąglonych kształtach. Cechuje ją delikatna elegancja i styl, a obłe kształty ciepłej, kremowej porcelany dają możliwość niemal dowolnej aranżacji domowego stołu

Kolekcja Spring wyróżnia się niezwykle ciepłym, niemal aksamitnym odcieniem porcelany, uzyskiwanym dzięki specjalnym składnikom. Naczynia z porcelany w odcieniu ecru pięknie prezentują się na stole, swoim ciepłem budując nastrój i klimat codziennych posiłków i domowych przyjęć.

Porcelana z fabryki Karolina to klasyczna zastawa stołowa, za którą stoi już ponad 150 lat doświadczenia i tradycji. Zestawy, talerze i naczynia porcelanowe Karolina od lat należą do najpopularniejszych na naszym rynku.

Polska porcelana to już kilka wieków tradycji w tworzeniu piękna i nastroju na domowym stole. Porcelana Karolina od wielu, wielu lat jest jedną z tych najbardziej cenionych. Wieloletnie doświadczenie, piękne wzornictwo i ceniona jakość to wyróżniki porcelanowych naczyń z fabryki Karolina.

Porcelana stołowa marki Karolina wyróżnia się ciepłą barwą (kość słoniowa) oraz zwiększoną wytrzymałością, ze względu na używaną do produkcji specjalną odmianę porcelany Fine Bone China (FBC).

Jesteśmy sklepem firmowym bezpośredniego dystrybutora porcelany Karolina - znajdziesz u nas zarówno kompletne zestawy porcelany, jak i pełny wybór pojedynczych elementów: m.in.: talerze, filiżanki, kubki, czajniczki czy imbryki, z których samodzielnie skomponujesz własny zestaw domowej porcelany. Sprawdź naszą pełną ofertę porcelany marki Karolina.