Szklanki z podwójną ścianką
Szklanki z podwójną ścianką

Filiżanki porcelanowe

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 89

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 89

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Filiżanki porcelanowe towarzyszą nam na co dzień. Filiżanka ulubionej herbaty czy pobudzającej kawy to nasze codzienne chwile przyjemności w domu czy w pracy. Filiżanka z wysokiej jakości, pięknie zdobionej porcelany dodaje chwilom relaksu dodatkowego uroku.

Po porcelanowe filiżanki sięgamy bardzo często: w chwilach relaksu, gdy chcemy miło spędzić czas z najbliższymi lub przy ulubionej książce czy filmie. W filiżankach podajemy aromatyczną kawę i herbatę gościom podczas domowych przyjęć i uroczystości. Pobudzająca kawa w ulubionej filiżance to także upragniona chwila w czasie wytężonej pracy.

Ulubiona kawa najlepiej smakuje w odpowiedniej filiżance - innej filiżanki użyjemy do serwowania pysznego cappuccino, a innej do mocnego kofeinowego "strzału" z espresso. Klasyczną "małą czarną" lub ulubioną herbatę podajemy w eleganckich filiżankach. A wieczorem zasiadamy przy dużej filiżance gorącej herbaty - najlepiej zaparzonej w cudownym czajniczku - tu najlepiej sprawdzają się specjalne porcelanowe komplety filiżanki z czajniczkiem, tzw. "Tea for one".