Salaterki i miseczki porcelanowe

Salaterki i miseczki porcelanowe są niezwykle przydatne w domu na co dzień - podajemy w nich różnego rodzaju przekąski, a także bardzo zdrowe i popularne sałatki.

Porcelanowe miseczki i salaterki dostępne są w wielu kształtach i rozmiarach. W zależności od potrzeby, możemy w nich podawać dipy, sosy, ciepłe dania, przekąski w formie chipsów czy orzeszków aż po sałatki i dodatki do dań głównych. Miseczki są nieodzownym elementem domowej zastawy stołowej zarówno w czasie uroczystych przyjęć, rodzinnych posiłków jak i nieformalnych wieczornych spotkań z przyjaciółmi.

Salaterki z porcelany są bardzo pomocne także w serwowaniu różnego rodzajów deserów: lodów, budyniu, kisielu czy po prostu świeżych owoców. Miseczek często używamy także w codziennych pracach kuchennych, przy pieczeniu ciast czy gotowaniu posiłków. Warto zaopatrzyć swój dom w kilka rodzajów salaterek, przeznaczonych na różne okazje i do różnych zastosowań.

Miseczki są częścią większości kolekcji porcelany stołowej polskich producentów. Najczęściej są dostępne w formie pojedynczych elementów, możliwych do kupienia na sztuki. Dzięki temu możesz je dokupić do zestawu obiadowego lub też skomponować własny zestaw porcelany stołowej, kupując pojedyncze jego elementy wraz z salaterkami i miseczkami do sałatek i dipów.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 128

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 128

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6