Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Dekoracja porcelany MariaPaula z kolekcji Szara Girlanda jest pełna naturalności i bezpretensjonalnej prostoty, która urzeka swym urokiem. Jest swobodnym nawiązaniem do stylu rustykalnego czy skandynawskiego.

Kolekcja porcelany MariaPaula Ecru Szara Girlanda doskonale sprawdzi się w otoczeniu naturalnych tkanin i dodatków w stylu eko, zarówno w tradycyjnym , jak i bardziej nowoczesnym wydaniu. Wstęga ma subtelny, pełen miękkości charakter i głęboki odcień cappuccino.Ciepły, przyjemny dla oka, delikatny kolor porcelany wzbudzi podziw wszystkich gości oraz sprawi, że każde spotkanie nabierze odświętnego i wyjątkowego charakteru.

MariaPaula Ecru charakteryzuje się ciepłym odcieniem porcelany, która zawdzięcza swój kolor specjalnemu doborowi chemicznemu surowców. Nadają one wyrobom niepowtarzalnego koloru. Płynność linii oraz kremowa barwa porcelany przenosi nas w idealny świat harmonii, piękna i sił natury które od wieków stanowiły źródło natchnienia dla artystów.

Z zamiłowania do najlepszej jakości, tradycji i niezwykłego piękna powstała kolekcja porcelany MariaPaula Ecru. Porcelanowa zastawa została zaprojektowana i stworzona z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu przypomina prawdziwe dzieło sztuki.

Pieknowdomu.pl jest sklepem firmowym właściciela marki MariaPaula - zobacz wszystkie kolekcje porcelany MariaPaula.