Serwisy obiadowe na 12 osób

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 27

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 27

Strona:
  1. 1
  2. 2

Serwis obiadowy na 12 osób to idealny sposób na kompletne wyposażenie domu w porcelanę stołową. Świetnie sprawdzi się zarówno do podawania codziennych posiłków dla najbliższych, jak i do organizacji uroczystych obiadów przy specjalnych okazjach. Wykonany ze szlachetnej porcelany obiadowy serwis to najlepszy sposób na elegancko podany obiad lub inny ciepły posiłek.

Przygotowany dla 12 osób serwis obiadowy to uniwersalny zestaw na każdą okazję. Komplet składający się z wielu różnych elementów pozwoli na przygotowanie posiłków i przyjęć w różnych konfiguracjach i przy różnych potrzebach. W przyszłości będziesz mogła dokupić do niego dodatkowe elementy, np. talerze, rozbudowując swoją domową kolekcję porcelany gdy zajdzie taka potrzeba.

Serwisy obiadowe na 12 osób występują zarówno jako pełne zestawy z talerzami, wazą do zupy, półmiskami czy salaterkami porcelanowymi, ale także jako 12-osobowe zestawy talerzy: płytkich, głębokich i deserowych. Jeśli szukasz serwisu porcelanowego do codziennego użytku, równie dobrze możesz wybrać jedynie zestaw talerzy na 12 osób.

Jeśli chcesz celebrować bardziej uroczyście domowe posiłki lub planujesz wykorzystywać porcelanę stołową także przy ważniejszych wydarzeniach rodzinnych, wybierz 12-osobowy serwis obiadowy z dodatkowymi elementami. Dzięki temu spójnie i pięknie zaaranżujesz obiadowy stół także dla większej liczby gości.

Zestawy i serwisy porcelanowe dla 12 osób to także cudowny pomysł na prezent z okazji ślubu lub jego rocznicy, na nowe mieszkanie lub przy innych ważnych okazjach.