Serwisy obiadowe na 6 osób

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 51

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 51

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Serwis obiadowy na 6 osób jest dobrym wyborem do codziennego użytku w rodzinie. Świetnie sprawdzi się do podawania rodzinnych posiłków dla małej liczby osób. Wykonany ze szlachetnej porcelany obiadowy serwis to najlepszy sposób na elegancko i z klasą podany domownikom obiad.

Wielkość zestawu porcelany stołowej dobieramy do własnych potrzeb. Gdy nie potrzebujesz ogromnego serwisu obiadowego, wybierz mniejszy - na 6 osób. W zupełności wystarczy on do serwowanie rodzinnych obiadów i innych posiłków. Zestaw porcelany na 6 osób jest też niezwykle praktyczny, nie zajmuje wiele miejsca przy przechowywaniu.W przyszłości będziesz mogła dokupić do niego dodatkowe elementy, np. talerze, rozbudowując swoją domową kolekcję porcelany gdy zajdzie taka potrzeba.

Serwisy obiadowe na 6 osób występują zarówno jako pełne zestawy z talerzami, wazą do zupy, półmiskami czy salaterkami porcelanowymi, ale także jako 6-osobowe zestawy talerzy: płytkich, głębokich i deserowych. Jeśli szukasz serwisu porcelanowego do codziennego użytku, równie dobrze możesz wybrać jedynie zestaw talerzy na 6 osób.

Jeśli chcesz celebrować bardziej uroczyście domowe posiłki lub planujesz wykorzystywać porcelanę stołową także przy ważniejszych wydarzeniach rodzinnych, wybierz 6-osobowy serwis obiadowy z dodatkowymi elementami. Dzięki temu spójnie i pięknie zaaranżujesz obiadowy stół także dla większej liczby gości.