Talerze deserowe z porcelany

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 67

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 67

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Talerze deserowe do ciasta lub innych deserów (ciepłych lub zimnych) to standardowa część wyposażenia każdej domowej jadalni. Talerzyków deserowych używamy bardzo często lub wręcz na co dzień, warto więc je dobrać tak, aby pasowały do naszej zastawy i jedzenie z nich ciast i innych słodkich pyszności sprawiało nam jeszcze większą przyjemność.

Talerze deserowe do ciasta możesz dobrać do posiadanej już w domu zastawy stołowej lub wybrać te talerzyki, które najbardziej odpowiadają konkretnej aranżacji stołu lub na specjalną okazję. Porcelanowe talerzyki świetnie prezentują się na stole oraz są bardzo praktyczne oraz wytrzymałe. Mnogość dostępnych dekoracji i fasonów porcelany sprawia, że z łatwością dobierzesz talerzyki do ciasta do swoich upodobań.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno talerze deserowe z klasycznej białej porcelany, jak i te wykonane z bardzo modnej porcelany kremowej (ecru), o łagodnym i ciepłym odcieniu. Również przy wyborze kształtu talerzyków do ciasta możesz decydować pomiędzy tradycyjnymi, okrągłymi talerzykami, a tymi bardziej nowoczesnymi o regularnych kwadratowych lub oktagonalnych kształtach.