Zestawy kawowe na 12 osób

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 29

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 29

Strona:
  1. 1
  2. 2

Serwis kawowy dla 12 osób w sklepie Piękno w domu

zestaw do kawy dla 12 osóbIlekroć perspektywa rodzinnego spotkania w większym gronie staje się coraz bliższa, zazwyczaj w głowie gospodarzy pojawia się obawa, czy będą w stanie odpowiednio przyjąć gości. Gdy z różnych regionów kraju zjeżdżają się bliżsi i dalsi członkowie familii, wówczas należy pomyśleć o skompletowaniu pełnej zastawy stołowej. Zazwyczaj bowiem w kuchni znajduje się zaledwie kilka sztuk filiżanek, kubków, talerzy, spodeczków i sztućców, czyli w sam raz tyle, ile używa na co dzień np. czteroosobowa rodzina. Jaki zestaw kawowy dla 12 osób pozwoli zorganizować udane przyjęcie? Prezentujemy kilka propozycji oraz informujemy, jakie elementy serwisu do kawy na 12 osób są przedmiotem naszej oferty.

Z czego składa się 12-osobowy serwis kawowy?

serwis zestaw kawowy dla 12 osóbW sklepie internetowym Piękno w domu klienci mogą kupić mniejszy lub bardziej rozbudowany zestaw kawowy dla 12 osób. Każda marka nieco inaczej podchodzi do kompletowania serwisu będącego przedmiotem oferty. Różna konfiguracja poszczególnych elementów wynika również z chęci dostosowania produktu do konkretnych potrzeb przyszłych właścicieli serwisu kawowego na 12 osób. Oferowane w kategorii zestawy składają się zazwyczaj z 24, 27, 36 lub 39 elementów. Można także nabyć osobno cały zestaw kawowy dla 12 osób, którym jest np. tuzin jednolitych kubków z danej kolekcji.

Najliczniejszy serwis kawowy dla 12 osób to propozycja, która zawiera komplet talerzy deserowych, filiżanek, spodków oraz cukiernicę, imbryk i mlecznik. Tyle w zupełności wystarczy, aby podać kawę lub herbatę na rodzinnym lub przyjacielskim spotkaniu. Nieco mniejszy serwis do kawy 12-osobowy liczy tuzin filiżanek, spodków i talerzy lub tylko filiżanki i talerze. To absolutne minimum, aby myśleć o godnym przyjęciu gości. Warto ponadto rozważyć uzupełnienie serwisu kawowego na 12 osób innymi produktami z oferty sklepu internetowego Piękno w domu. Należy przy tym zwrócić uwagę na nazwę marki, kolekcji oraz wybarwienie porcelany. Ostatecznie można wybrać produkty podobne stylistyczne, które różnią się od siebie tylko detalami wykończenia.

Serwis kawowy dla 12 osób – poznaj wybrane kolekcje

serwis kawowy porcelanowy mariapaulaNiewątpliwą zaletą oferty sklepu Piękno w domu jest bogactwo wyboru. Klienci mogą dobrać zestaw kawowy dla 12 osób wedle własnych upodobań i dopasować go do dominującej w pomieszczeniu aranżacji. Producenci, których produkty znajdują się w katalogu, zadbali o zróżnicowanie portfolio marki. Tym samym jest tu miejsce zarówno dla klasycznych, jak i bardziej nowoczesnych propozycji.

O jakich markach jednak mowa? Na kluczowego producenta serwisu kawowego na 12 osób wyrasta w e-sklepie Piękno w domu przedsiębiorstwo Altom Design. Wyroby porcelanowe tej marki są bardzo popularne wśród nabywców, a to głównie ze względu na oryginalne i subtelne zarazem projekty. Na pochwałę zasługuje także jakość wykonania porcelany. Należy podkreślić, że Altom Design dostarcza produkty korzystne ekonomicznie, a więc takie, które przy stosunkowo niskiej cenie wciąż są warte uwagi klientów.

Wyższa jakość wykonania charakteryzuje porcelanę MariaPaula. Kolekcje marki mają reprezentacyjny wygląd i nadają się do użycia podczas naprawdę wyjątkowych wydarzeń. Można z nich korzystać także na co dzień, ponieważ odznaczają się trwałością i wytrzymałością na uszkodzenia. Zestaw kawowy dla 12 osób MariaPaula to doskonała propozycja dla klientów biznesowych: restauracji, hoteli lub innych miejsc, w których pojawia się potrzeba zakupu wysokiej klasy wyposażenia. Uzupełnieniem oferty są 12-osobowe serwisy do kawy, które wykonano w fabrykach o długiej historii wytwarzania porcelany: Ćmielów, Karolina i Chodzież.

Szczególnym zainteresowaniem klientów cieszą się takie kolekcje jak: MariaPaula Biała, MariaPaula Złota Linia czy MariaPaula Natura, którą wyróżnia charakterystyczna faktura powierzchni porcelanowych elementów. Dostępne propozycje są bardzo eleganckie i mają uniwersalny wygląd. Oznacza to, że w większości przypadków serwis kawowy dla 12 osób znakomicie komponuje się z otaczającą aranżacją – stołu i samego wnętrza.

Dodatkowo warto wspomnieć o możliwości personalizacji konkretnych kolekcji. Tak jest m.in. w przypadku białego serwisu kawowego na 12 osób MariaPaula Złota Linia. Należy skontaktować się z nami, aby omówić szczegóły projektu. Piękno w domu wycenia koszt personalizacji i tworzy indywidualny zestaw kawowy dla 12 osób. Z tej oferty warto skorzystać, gdy serwis do kawy na 12 osób ma być prezentem ślubnym lub upominkiem wręczanym np. z okazji ważnej rocznicy.