Zestawy kawowe na 12 osób

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 25

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 25

Strona:
  1. 1
  2. 2

Zestaw kawowy na 12 osób to idealny sposób na kompletne wyposażenie domu w porcelanę stołową. Świetnie sprawdzi się zarówno do podawania codziennej kawy czy herbaty najbliższym, jak i do organizacji uroczystych przyjęć przy specjalnych okazjach. Wykonany ze szlachetnej porcelany kawowy zestaw to najlepszy sposób na elegancko podany deser.

Przygotowany dla 12 osób zestaw do kawy to uniwersalna porcelana na każdą okazję. Komplet składający się z wielu różnych elementów pozwoli na przygotowanie przyjęć w różnych konfiguracjach i przy różnych potrzebach. W przyszłości będziesz mogła dokupić do niego dodatkowe elementy, np. filiżanki, rozbudowując swoją domową kolekcję porcelany gdy zajdzie taka potrzeba.

Zestawy kawowe na 12 osób występują zazwyczaj jako serwisy z filiżankami, spodeczkami, talerzykami deserowymi, imbrykiem, mlecznikiem czy cukierniczką. Jeśli chcesz celebrować bardziej uroczyście ważne momenty lub planujesz wykorzystywać porcelanę stołową także przy wyjątkowych wydarzeniach rodzinnych, wybierz 12-osobowy zestaw kawowy. Dzięki temu spójnie i pięknie zaaranżujesz domowy stół także dla większej liczby gości.

Zestawy i serwisy porcelanowe dla 12 osób to także cudowny pomysł na prezent z okazji ślubu lub jego rocznicy, na nowe mieszkanie lub przy innych ważnych okazjach.