Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 173

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 8

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 173

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 8

 

Porcelanowe kolekcje świąteczne - podkreśl wyjątkową atmosferę Świąt

 

Święta Bożego Narodzenia to jeden z momentów, na który czekamy cały rok. To wspaniały, magiczny czas, w którym wspólnie z całą rodziną zasiadamy do wspólnego stołu i rozkoszujemy się smakiem aromatycznego barszczu z uszkami, pierogami z kapustą i grzybami oraz kutią. Zapach pierników rozchodzi się po wszystkich pomieszczeniach, a wyjątkowa i podniosła atmosfera przepełnia cały nasz dom. W witrynach sklepowych migoczą wielokolorowe lampki, w galeriach handlowych robimy zakupy w akompaniamencie White Christmas. W miastach pojawiają się lampiony i wysokie, udekorowane iluminacjami choinki. Wszędzie widać, czuć i słychać bożonarodzeniową magię. Sklep pieknowdomu.pl pragnie z Tobą dzielić ten wyjątkowy czas i pomóc Tobie w stworzeniu świątecznej aranżacji stołu.

 

Porcelanowe kolekcje świąteczne - pozwól, aby bożonarodzeniowe dekoracje rozświetliły Twój dom

 

W sklepie internetowym pieknowdomu.pl wiemy, iż podniosłą atmosferę Świąt Bożego Narodzenia warto podkreślić okolicznościowym nakryciem stołu. To rodzinna firma, która co roku wyczekuje Świąt Bożego Narodzenia i celebruje je z wielką radością i należytym szacunkiem. Wzniosłe momenty wymagają specjalnej oprawy. Warto już teraz przemyśleć dekoracje związane z aranżacją stołu Świątecznego. Co roku proponujemy swoim klientom nie tylko nowe kolekcje porcelany, ale również dekoracje świąteczne w postaci choinek, aniołków, świeczników czy lampionów.

 

Porcelanowe kolekcje świąteczne świetnie sprawdzą się nie tylko podczas wieczerzy wigilijnej. Warto korzystać z niej również podczas Adwentu, czyli okresie uroczystego oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. To właśnie czas świątecznych przygotowań jest dla wielu z nas najbardziej ekscytujący. Na ten magiczny, zimowy czas oczekiwania nasze mieszkania zmieniają swoje oblicze. Niektórzy przez cały rok czekają na pierwszą gwiazdkę, inni już kilka tygodni wcześniej przygotowują korzenne pierniki. Coraz częściej na drzwiach pojawiają się świąteczne wieńce z gałązek ostrokrzewu. Dom wypełnia się blaskiem choinkowych lampek i zapachem świerku.

 

Altom Design - szlachetność i elegancja zamknięte w porcelanie

 

Połyskujące śnieżynki, czerwień owoców ostrokrzewu, czy wierni pomocnicy Świętego Mikołaja? Kolekcje Altom Design wyróżnia różnorodność i dbałość wykonania. Szeroka gama linii świątecznej porcelany trafi w gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Porcelanowa zastawa i świąteczne dodatki podkreślają tak ważny czas Świąt, na który czekamy cały rok.

 

W świątecznych kolekcjach Altom Design w sprzedaży dostępne są pojedyncze elementy, w tym: talerze, kubki, salaterki, filiżanki i kubki z zaparzaczami, a także dodatki, między innymi niezwykle urokliwe ozdoby na choinkę np. w kształcie dzwoneczków czy aniołków. Pozwól, aby bożonarodzeniowe dekoracje rozświetliły Twój dom.