Słoiki do miodu

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

9 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

9 produkt(ów)

Słoiki do miodu pozwalają na estetyczne i długotrwałe przechowywanie tego niezwykle zdrowego i pysznego produktu. Miód w stylowym słoiku może także stanowić świetny element dekoracyjny w kuchni.

Miód bywa nazywany kulinarnym złotem, nie tylko ze względu na kolor, ale także na zbawienne właściwości zdrowotne dla naszego organizmu. Wszyscy znamy jego zastosowania przy przeziębieniach, ale miód poprawia także stan naszej skóry czy układu krążenia.

Silne działanie antybakteryjne sprawia, że miód warto zawsze mieć pod ręką. Najczęściej dodajemy go do herbaty, stosując miód jako środek działający przeciwzapalnie lub po prostu jako o wiele zdrowszy zamiennik cukru.

Słoiki do miodu, w zależności od Twoich potrzeb, mogą mieć różną pojemność - od 100 do nawet 1000 ml (1 litr). Równie dobrze do przechowywania miodu możemy stosować popularne "twisty", czyli słoiki zakręcane szczelnym wieczkiem, ale także słoiki typu "weck" z uszczelką i metalową klamrą jako zamknięciem.

Miód przechowywany w szczelnie zamkniętych słoikach, bezpiecznych dla żywności, zachowa swoją świeżość i właściwości zdrowotne przez długi czas. Stylowy, pięknie wyglądający ze złotym miodem w środku słoik będzie też stanowił piękną ozdobę kuchennych półek oraz cudowny pomysł na zdrowy prezent dla najbliższych i przyjaciół.