Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Słoiki do picia ze słomką robią w ostatnim czasie niesamowitą karierę. Nie ma się czemu dziwić. To nie tylko moda - słoiki do picia są niezwykle praktyczne, a do tego i same pięknie wyglądają, a dodatkowo cudownie prezentują kolory napojów i koktajli znajdujących się w ich wnętrzu.

Słoiki do picia to w ostatnim czasie prawdziwy krzyk mody. I nieprawda, że przydają się wyłącznie w czasie lata, gdy możemy w nich serwować zmrożone napoje i koktajle. Wyposażone w kolorowe słomki słoiki równie wspaniale sprawdzają się o każdej porze roku.

W słoikach nie pijemy gorących napojów, ale to nie oznacza, że potrzebne nam są wyłącznie w sezonie letnim. W dobie mody na zdrowy tryb życia wszyscy pamiętamy, jak ważne jest odpowiednie nawodnienie organizmu. Słoiki do picia świetnie sprawdzają się przy wszelkiego rodzaju owocowych koktajlach, smoothies, sokach i wodach mineralnych, np. z cytryną. Nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale przez słomkę wypijamy znacznie więcej płynów, nie zwracając na to uwagi - a to bardzo zdrowe!

Słoiki do picia ze słomką to jedno z tych "odkryć" ostatnich miesięcy, które rzeczywiście przydają się na co dzień. Zamknięte przykrywką, znacznie ograniczają rozlewanie płynów i koktajli przy przenoszeniu czy piciu np. w łóżku. Pomagają nam lepiej nawodnić organizm. No i w żadnym innym naczyniu owocowe smoothies czy mrożona kawa nie wyglądają tak znakomicie, jak w słoiku do picia...