Świeczniki z kryształkami

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Świecznik z kryształkami

Świecznik z kryształkami, wykonany z metalu, jest nie tylko cudownym źródłem ciepłego światła w domowych wnętrzach, ale też niezwykle efektowną ozdobą salonu, balkonu czy werandy.

Błyszczącymi kryształami możesz upiększyć każde wnętrze. Kryształki na świeczniku doskonale współgrają ze światłem i potrafią stworzyć niepowtarzalne efekty, nadając pomieszczeniu szyku i blasku. Świeczniki ozdobione kryształkami możesz dowolnie komponować z innymi ozdobami i elementami wyposażenia wnętrz. Kryształki, mieniące się w świetle świec, dają niesamowite efekty wizualne. Kryształowe świeczniki doskonale sprawdzają się przy aranżowaniu ciepłych, romantycznych spotkań z najbliższymi i przytulnych wieczorów przy filmie, książce czy lampce wina. Są także świetnym pomysłem na drobny, nietuzinkowy prezent.

Świeczniki z kryształkami - rodzaje

Pod pojęciem świecznik z kryształkami może kryć się kilka nieco różnych przedmiotów. Różne gusta, sprawiają, że nasi klienci szukają różnych przedmiotów. Najczęściej poszukiwane świeczniki z kryształkami to:

  •  • świecznik szklany z kryształkami
  •  • srebrne świeczniki z kryształkami
  •  • złote świeczniki z kryształkami

Świecznik szklany z kryształkami

Szkło to bardzo popularny materiał wszelkich dekoracyjnych domowych akcesoriów. Szklane świeczniki z kryształkami albo będą wzorzyste i skomplikowane i swoim wyglądem będą nawiązywały do dekoracji i stylów minionych epok, albo wręcz przeciwnie mogą być bardzo proste w wykonaniu i wtedy będą kwintesencją dzisiaj modnego minimalizmu. Pierwszy rodzaj szklanych świeczników z kryształkami będzie pasował do tradycyjnie, wręcz starodawno urządzonych wnętrz, a drugi do nowoczesnego mieszkania, gdzie dodatki, takie jak np. świeczniki z kryształkami również są ważne, ale nie mogą przytłaczać sobą innych elementów wyposażenia i ogólnego stylu.

Srebrne lub złote świeczniki z kryształkami

Element metalowy - czy to w kolorze srebrnym, czy złotym, w porównaniu do szklanego, z pewnością dodaje nieco nowoczesności i świeżości do wyglądu świecznika z kryształkami. Sam wybór koloru srebrnego lub złotego, zależy od innych dodatków na Twoim stole. Srebrny lub złoty świecznik z kryształkami będzie odpowiedni do nowoczesnych aranżacji.

Efekty świetlne kryształków na świecznikach

Bardzo ważne w przypadku świeczników z kryształkami są efekty świetlne. Kryształ i światło to zawsze bardzo dobre połączenie - chętnie wykorzystywane w przypadku świeczników, lamp i lampionów. Kryształ potrafi rozszczepiać światło, zmieniać i zakrzywiać, tworząc piękne efekty, które przez tańczący płomień, są jeszcze dodatkowo podkreślane.

Gdzie pasują świeczniki z kryształami?

Świeczniki z kryształkami, zależnie od stylu mogą pasować do bardzo różnych wnętrz. Kryształy, bardzo często kojarzą nam się z wystawnymi wnętrzami wprost z pałaców. Ale to nie koniecznie musi być prawda. Świeczniki z kryształkami mogą być bardzo nowoczesne, a czasem wręcz minimalistyczne. Kiedy kryształki są wkomponowane w srebrną lub metalową ramę, cały świecznik nabiera nowoczesnego charakteru. Szukając z kolei czegoś jeszcze bardziej minimalistycznego, możemy postawić na jeden lub dwa kryształki umieszczone w nodze świecznika o prostym kloszu, lub podstawie na świeczkę.

Jak widać, świeczniki z kryształkami mogą pasować do bardzo wielu wnętrz i aranżacji. Wszystko bardzo mocno zależy od konkretnego rodzaju świecznika. Jeżeli więc lubisz kryształki i efekty świetlne, nie bój się eksperymentować.  

Świeczniki z kryształkami - doskonałe wieczorem na balkonie, tarasie w ogrodzie

Świeczniki z kryształkami mogą pasować lub nie pasować do jakiegoś wnętrza, ale prawie zawsze będą pasować na tarasie, na balkonie lub w ogrodzie. A to za sprawą już nie konkretnego wyglądu, ale efektów świetlnych, o których wspominano wcześniej. Wieczór rozświetlony świeczkami i refleksami powstałymi w kryształkach, sprawią, że będzie on magiczny i przytulny.