Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Sprawdź również: Szklanki do drinków - pełna oferta Kieliszki do wina czerwonego Kieliszki do wina białego Kieliszki do wódki i likieru Szklanki i zestawy do whisky

Zestaw szklanek do drinków – nie tylko na przyjęcie

szklanki do drinkówWyprawianie przyjęcia to ekscytujące zajęcie, któremu towarzyszy też pewien stres. Czy wszystko uda się zgodnie z naszymi oczekiwaniami? Czy goście będą zadowoleni? Nic zatem dziwnego, że chcemy sięgać wyłącznie po opcje gwarantujące niezapomniane wrażenia towarzyszące imprezie. Jest kilka elementów, bez których nie obejdzie się żadne towarzyskie spotkanie – szklanki do drinków są zdecydowanie jednym z nich. Alkoholowe napoje towarzyszą wieczornym przyjęciom, podczas których każdy chciałby się odrobinę rozluźnić, a niewielka dawka pysznego koktajlu z pewnością w tym pomoże.

Naczynia o ciekawym i wygodny designie mają szansę na podniesienie atrakcyjności przyjęcia. Tak, jak nie chcemy jadać na nieeleganckich talerzach, tak wolimy popijać drinki z przyjemnie wyglądających szklanek. Aby więc zapewnić gościom komfort na wysokim poziomie, warto sięgnąć po zestaw szklanek do drinków zdradzający przywiązanie gospodarza do najmniejszych szczegółów. Dobrze zaplanowane przyjęcie z pewnością zapadnie gościom w pamięć, a my zostaniemy niekwestionowanymi liderami domowych spotkań towarzyskich. Najważniejsze jednak, aby każda zaproszona osoba czuła się dobrze potraktowana.

Szklanki long – uniwersalne szkło do koktajli

kolorowe szklanki do drinkówWiele drinków kojarzona jest z określonym szkłem, w jakim należy je podawać, to często w domowych warunkach wybieramy raczej proste drinki. Wynika to z dostępności składników. Ulubiony alkohol w połączeniu z sokiem, nektarem czy napojem gazowanym z odrobiną lodu to imprezowy klasyk. Warto więc postawić na charakterystyczne szklanki long. To minimalistycznie zaprojektowane naczynia. Jak sama nazwa sugeruje, są dość wysokie, a przez to również wąskie. Nadają się do popijania z nich przez słomkę czy ozdabiania krawędzi szklanki pokrojonymi owocami lub parasolkami do drinków.

Chociaż szklanka long kojarzy się z orzeźwiającymi napojami popijanymi latem, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby sięgnąć po nie również w innych sezonach. Tym bardziej, że uniwersalny charakter powoduje, iż sprawdzają się także w codziennych sytuacjach, kiedy chcemy zaparzyć sobie kawę i podać ją w nieco oryginalniejszy sposób niż w zwykłym kubku.

Tego rodzaju naczynia muszą spełniać określone funkcje. Wiele osób w trakcie trwania imprezy trzyma je w dłoni. Wygoda zatem oraz odpowiednie wyważenie stają się całkowitą podstawą. W sklepie Pięknowodomu.pl dostępny jest zestaw szklanek do drinków składający się z 12 naczyń o pojemności 440 mililitrów. Cechują się przezroczystością, eleganckim wyprofilowaniem, a także solidnym dnem.

Nie są one ciężkie, natomiast doskonale leżą w dłoni. Przezroczystość wykorzystanego w procesie produkcji szkła pozwoli z łatwością określić, jaki napój znajduje się wewnątrz. Nawet jeśli odłożymy szklankę na blat, to dzięki temu się nie pomylimy.

Każda szklanka long to opcja, którą bez żadnych problemów umyjemy w zmywarce, jeśli natomiast nie dysponujemy takim urządzeniem, to z łatwością wyczyścimy ją pod bieżącą wodą z odrobiną płynu do mycia. Nic zatem dziwnego, że tego typu szklanki long cieszą się niesłabnącym powodzeniem wśród nabywców. Są wręcz imprezowym niezbędnikiem.

Szklanki do drinków o owalnym kształcie

szklanki long drinkW asortymencie sklepu Pięknowodomu.pl można znaleźć również alternatywę dla takiej opcji jak szklanki long – drinki można serwować również w naczyniach owalnych, przypominających swoim designem czaszę kieliszka. Wiele oczywiście zależy od naszych prywatnych preferencji estetycznych. Niektórzy zdecydują, iż szklanki do long drinków powinny być wysokie i wąskie, inni zaś wybiorą szersze alternatywy. Warto jednak nadmienić, że obie propozycje zestawów wykonane są z równym przywiązaniem do najdrobniejszych detali. To solidne i proste w czyszczeniu szkła dostosowane do podawania zarówno koktajli, jak i orzeźwiających napojów bezalkoholowych. Szklanki do drinków powinny znajdować się w naszej kuchennej szafie.

Możemy być pewni, że ich przydatność znacznie wykracza poza rozwiązania imprezowe. To przede wszystkim solidne szklanki o interesującym designie. Okażą się zatem cennym uzupełnieniem naszej kuchennej kolekcji w zakresie naczyń do podawania napojów.

W sklepie Pięknowodomu.pl dostępne są zestawy, w skład których wchodzi 12 wysokich szklanek lub 8 wariantów zaokrąglonych. W zależności od tego, ile naczyń potrzebujemy i jakie są nasze gusta, można zdecydować się na jeden lub drugi. Nic natomiast nie stoi na przeszkodzie, aby po prostu postawić na zakup obu zestawów. Upewnimy się tym samym, że możemy urządzić przyjęcie nawet na kilkanaście osób i każdy dostanie spójne estetycznie naczynie z drinkiem bądź innym napojem.