Sztućce Gerpol

Sztućce stołowe marki Gerpol to najwyższa półka pod względem jakości wykonania. Powstają z najlepszej jakościowo stali nierdzewnej ze szlachetnym domieszkami, zwiększającymi ich wytrzymałość i odporność na korozję. Sztućce są niezwykle starannie wyważone i zaprojektowane tak, by idealnie leżeć w dłoni.

Sztućce Gerpol są dla tych, co cenią sobie kunszt i dobry gust w zastawie stołowej i tych, którzy chcą, aby każde spotkanie w domu miało szczególny charakter.

Tradycja sztućców marki Gerpol sięga 250 lat wstecz do historii Kuźnic Drzewickich. Marka Gerpol może szczycić się produktami o wysokiej jakości wykonania, które należą do tych najbardziej docenianych – nie tylko w Polsce, ale też na całym świecie. Potwierdzeniem tego faktu jest symbol korony umieszczony w logo marki, który po raz pierwszy pojawił się w XIX wieku. Wtedy też car Mikołaj I oznaczał tą sygnaturą wyroby, które wyróżniały się na tle innych i charakteryzowały się niezwykłym kunsztem. To miano otrzymały sztućce z Kuźnic Drzewickich.

Sztućce Gerpol dostępne są zarówno w pełnych zestawach na 6 i 12 osób (także w ozdobnych, eleganckich walizkach i skrzyniach), a także jako pojedyncze sztućce stołowe i kuchenne, możliwe do kupienia na sztuki. Bogata gama kolekcji daje możliwość wyboru pomiędzy bardziej tradycyjnymi, klasycznymi sztućcami, a tymi nowoczesnymi. Wszystkie sztućce marki Gerpol objęte są 20-letnią gwarancją producenta.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

19 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

19 produkt(ów)