Sztućce Gerpol Amber

W bursztynie jest coś niesamowitego. Zaschnięta żywica, która niejednokrotnie jest reliktem z przeszłości. Bursztyn, znany także jako Amber, nazywany jest często cudem przyrody, zamkniętym w kształcie.

Kolekcja marki Amber od polskiej marki nakryć stołowych czerpie z piękna bursztynu, jego obłych kształtów, delikatnych zdobień. Sztućce Gerpol Amber posiadają klasyczne zdobienia, które przemówią przede wszystkich do tych, którzy w aranżacji stołu lubią klasykę.

Niewątpliwie największą cechą sztućców Gerpol jest ich wysoka jakość, standard oraz kunszt wykonania czerpiący z nowoczesnych jak i tradycyjnych metod obróbki wywodzących się z ponad 250-letniej historii Kuźnic Drzewickich i produkowanych tam nakryć stołowych.

Sztućce Amber charakteryzują się smukłym kształtem i delikatnymi zdobieniami. Wykonane zostały z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10, która polerowana jest na wysoki połysk.

Jesteśmy sklepem firmowym dystrybutora sztućców marki Gerpol, słynących z najwyższej jakości wykonania (producent daje aż 20 lat gwarancji na swoje sztućce!) oraz piękna użytkowego. Znajdziesz u nas pełną gamę sztućców Gerpol, także w zestawach prezentowych.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.