Sztućce Gerpol Apollo

Kolekcja sztućców Apollo marki Gerpol swą nazwę czerpie z mitologii greckiej. Nawiązanie do mitycznego boga piękna nie jest przypadkowe.

Sztućce stołowe z kolekcji Apollo wyróżniają się ponadprzeciętnym pięknem oraz wyjątkową smukłością, połączoną z dbałością o najmniejsze detale. Wykonanie z najwyższej jakości stali ze szlachetnymi domieszkami gwarantuje bardzo długą żywotność sztućców, potwierdzoną 20-letnią gwarancją producenta.

Niewątpliwie największą zaletą sztućców Gerpol jest ich wysoka jakość oraz kunszt wykonania, czerpiący z nowoczesnych jak i tradycyjnych metod obróbki, wywodzących się z ponad 250-letniej historii Kuźnic Drzewickich i produkowanych tam sztućców stołowych.

Sztućce Apollo charakteryzują się smukłym kształtem i delikatnymi żłobieniami. Wykonane zostały z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10, która polerowana jest na wysoki połysk.

Sztućce Gerpol z kolekcji Apollo dostępne są zarówno w pełnych zestawach na 6 i 12 osób (także w ozdobnych, eleganckich walizkach i skrzyniach), a także jako pojedyncze sztućce stołowe, możliwe do kupienia na sztuki.

Jesteśmy sklepem firmowym dystrybutora sztućców marki Gerpol, słynących z najwyższej jakości wykonania (producent daje aż 20 lat gwarancji na swoje sztućce!) oraz piękna użytkowego. Znajdziesz u nas pełną gamę sztućców Gerpol, także w zestawach prezentowych.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)