Sztućce Gerpol Desire

Pragnienie otaczania się rzeczami pięknymi i wyjątkowymi zostało zamknięte w kolekcji sztućców Desire od polskiej marki nakryć stołowych Gerpol.

Niewątpliwie największą cechą sztućców Gerpol jest ich wysoka jakość, standard oraz kunszt wykonania czerpiący z nowoczesnych jak i tradycyjnych metod obróbki wywodzących się z ponad 250-letniej historii Kuźnic Drzewickich i produkowanych tam nakryć stołowych.

Sztućce z kolekcji Desire charakteryzuje nietypowy kształt i matowe zdobienia. Całość wykonana została z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10, która polerowana jest na wysoki połysk.

Zapewnienie niepowtarzalnych doznań kulinarnych, które potęgowane byłyby przez estetykę nakryć stołowych, stały się głównym celem jaki przyświecał projektantom kolekcji sztućców Desire.

Jesteśmy sklepem firmowym dystrybutora sztućców marki Gerpol, słynących z najwyższej jakości wykonania (producent daje aż 20 lat gwarancji na swoje sztućce!) oraz piękna użytkowego. Znajdziesz u nas pełną gamę sztućców Gerpol, także w zestawach prezentowych.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.