Sztućce Gerpol Venus

Poczucie piękna i głęboko zakorzenionej estetyki pozwoliło na stworzenie kolekcji wyjątkowej. Już sama jej nazwa – Venus – nawiązująca do rzymskiej bogini miłości, odzwierciedla założenia zamknięte w kolekcji sztućców od polskiej marki nakryć stołowych Gerpol.

Niewątpliwie największą cechą sztućców Gerpol jest ich wysoka jakość, standard oraz kunszt wykonania czerpiący z nowoczesnych jak i tradycyjnych metod obróbki wywodzących się z ponad 250-letniej historii Kuźnic Drzewickich i produkowanych tam nakryć stołowych.

Sztućce z kolekcji Venus to harmonia kształtów, smukłość formy, ład i zachowanie odpowiedniej proporcji wielkości i ciężkości. Całość wykonana została z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10, która polerowana jest na wysoki połysk.

Projektanci tej kolekcji chcieli zamknąć symbole kobiecego piękna w takich przedmiotach użytkowych, jakimi są sztućce.

Jesteśmy sklepem firmowym dystrybutora sztućców marki Gerpol, słynących z najwyższej jakości wykonania (producent daje aż 20 lat gwarancji na swoje sztućce!) oraz piękna użytkowego. Znajdziesz u nas pełną gamę sztućców Gerpol, także w zestawach prezentowych.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
Pon.Pt.: 8.00 - 16:00

+48 601 900 967

Zapisz się do newslettera

odbierz rabat 10% na pierwsze zakupy!