Sztućce Gerpol Violino

Kolekcja sztućców Violino marki Gerpol nawiązuje do wiolonczeli, a szczególnie do sylwetki tego instrumentu i harmonii jaki ze sobą niesie. Delikatna elegancja, zamknięta w kształcie sztućców stołowych, inspirowana była właśnie tymi cechami.

Tradycja sztućców marki Gerpol sięga 250 lat wstecz do historii Kuźnic Drzewickich. Marka Gerpol może szczycić się produktami o wysokiej jakości wykonania, które należą do tych najbardziej docenianych – nie tylko w Polsce, ale też na całym świecie. Potwierdzeniem tego faktu jest symbol korony umieszczony w logo marki, który po raz pierwszy pojawił się w XIX wieku. Wtedy też car Mikołaj I oznaczał tą sygnaturą wyroby, które wyróżniały się na tle innych i charakteryzowały się niezwykłym kunsztem. To miano otrzymały sztućce z Kuźnic Drzewickich.

Sztućce Gerpol z kolekcji Violino dostępne są zarówno w pełnych zestawach na 6 i 12 osób (także w ozdobnych, eleganckich walizkach i skrzyniach), a także jako pojedyncze sztućce stołowe, możliwe do kupienia na sztuki.

Sztućce z kolekcji Violino to harmonia kształtów i smukłość formy o tradycyjnych korzeniach. Całość wykonana została z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10, która polerowana jest na wysoki połysk.

Jesteśmy sklepem firmowym dystrybutora sztućców marki Gerpol, słynących z najwyższej jakości wykonania (producent daje aż 20 lat gwarancji na swoje sztućce!) oraz piękna użytkowego. Znajdziesz u nas pełną gamę sztućców Gerpol, także w zestawach prezentowych.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)